Archiwum artykułów

Andrzej Nesterowicz - człowiek z mikrofonem w ręku

Andrzej Nesterowicz od ponad 12 lat zapewnia rozrywkę mieszkańcom Prawobrzeża. Chyba każdy z czytelników słyszał o dyskotece Palms Club lub imprezach otwartych prowadzonych przez niego.

dodano: 14.07.2013

„Mistrzowie Parkowania” na Słonecznym

Pierwsze nie czytelnicze zgłoszenie o „Mistrzach Parkowania”, które ukaże się na naszych łamach. Wystarczy trzy minutowy spacer, by znaleźć kierowców parkujących w niepoprawny sposób.

dodano: 13.07.2013

Szpital w Zdrojach na własny rachunek

Nowoczesny oddział neurochirurgii jak na razie w całości finansowany jest z budżetu szpitala w Zdrojach, mimo tego, że zabiegi są bardzo kosztowne. Placówka wciąż nie ma podpisanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

dodano: 12.07.2013

„Parkuj i jedź” w Szczecinie?

Miłośnicy komunikacji miejskiej chcą przekonać radnych Szczecina, do stworzenia pierwszego parkingu typu „Parkuj i jedź” w naszym mieście. Przewidywana lokalizacja to pętla Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju na Prawobrzeżu.

dodano: 11.07.2013

Z Prawobrzeżem.info po Europie

Lipiec to czas wakacji, kąpieli, zarówno tych wodnych jak i słonecznych oraz odpoczynku. Przez pierwsze dwa tygodnie redaktor, Rafał Czajkowski, odwiedzi Pragę, Wiedeń oraz Budapeszt, szukając cech wspólnych ze szczecińskim Prawobrzeżem.

dodano: 10.07.2013

Rusza budowa kolejnego centrum handlowego

Na początku stycznia informowaliśmy o tym, że na Prawobrzeżu wybudowane zostanie kolejne centrum handlowe - Marcredo Center Szczecin. W miniony wtorek byliśmy świadkami wmurowania kamienia węgielnego na placu budowy.

dodano: 08.07.2013

Śmieciowy problem

1 lipca w życie weszła ustawa śmieciowa. Niestety już na początku jej istnienia występują pierwsze problemy.

dodano: 08.07.2013

Bezkolizyjne skrzyżowanie na Tczewskiej

Kilka dni temu rozstrzygnięty został przetarg na budowę, która wydaję się doskonałą inwestycją w upłynnienie ruchu na Prawobrzeżu. Przedsiębiorstwo Eurovia zbuduje węzeł „Tczewska”.

dodano: 07.07.2013

Iluzja

Ci, którzy idąc do kina na Iluzję Louisa Leterrirera liczą przede wszystkim na świetną rozrywkę na wysokim poziomie, oraz na nieoczekiwane zwroty akcji, z pewnością nie rozczarują się seansem. Film ten jest klasycznym przykładem działania magii kina i to podwójnej. Mamy tutaj bowiem magię w fabule ukazującej brawurowe wyczyny sceniczne grupy iluzjonistów, oraz magię ekranową, uwodząca widza, który do ostatnich minut nie spodziewa się rozwiązania zagmatwanej intrygi. Trzeba przyznać, że oba rodzaje czarów są równie zajmujące.

dodano: 03.07.2013

Szpital w Zdrojach umożliwi bezbolesny poród!

Wraz z początkiem lipca, każda pacjentka szpitala w Zdrojach będzie mogła skorzystać z bezpłatnego znieczulenia. To spore udogodnienie.

dodano: 30.06.2013

Facebook