Archiwum artykułów

Dziurawa Syberia

18 stycznia w Klubie Delta odbędzie się spotkanie ze szczecińskimi podróżnikami i fotografami, Jerzym Arsobą i Igorem Skawińskim, którzy zaprezentują zdjęcia i opowiedzą o zakończonej sukcesem wyprawie do położonych w północnej Syberii kopalni diamentów.

dodano: 15.01.2013

Bajkowe spotkania

Bajkowe spotkania z teatrzykiem Bajto to przedstawienia interaktywne, w których mali widzowie biorą czynny udział.

dodano: 14.01.2013

Wielka Orkiestra grała na Prawobrzeżu

Galeria Carrefour Gryf nie zapomniała o mieszkańcach Prawobrzeża. Zapewniła wiele atrakcji podczas XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wrażeń nie brakowało!

dodano: 14.01.2013

Przychodni problem drogowy

Nieczęsto zdarza się aby problem przychodni dotyczył tematu, który nie obraca się wokół leków, ilości chorych, lekarzy lub pielęgniarek. Placówka w Zdrojach ma jednak urwanie głowy z kawałkiem ziemi, przez który pacjenci nie mogą swobodnie wjechać na teren lecznicy.

dodano: 14.01.2013

Kawowy zawrót głowy

Na Prawobrzeżu powstała kawiarnia Coffeefun, która wyróżnia się na tle innych miejsc. Zatrudnieni są w niej profesjonalni bariści z certyfikatami, którzy wykonują swoją pracę z pasją. Chętnie powiedzą o sposobach picia kawy oraz o wielu innych ciekawostkach na jej temat.

dodano: 13.01.2013

Szczecin pod śniegiem

Piątkowe opady białego puchu spowodowały, że całe miasto stało się nieprzejezdne. Stanęły dzielnice lewobrzeskie i prawobrzeskie. Dochodziło do wielu wypadków i kolizji. Zdenerwowanie mieszkańców stale rośnie.

dodano: 12.01.2013

Rozmowa z naczelnym

Za nami rok pełen wrażeń. Dla jednych był udany, dla drugich mniej. Jak podczas poprzednich 366 dni radziła sobie redakcja dwutygodnika Prawobrzeże.info? O tym wszystkim w poniższej rozmowie z redaktorem naczelnym - Krzysztofem Kołakowskim.

dodano: 12.01.2013

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

13 stycznia w godzinach porannych na terenie całej Polski rozpocznie się po raz 21 Finał WOŚP. W Szczecinie wolontariusze będą obecni w każdej dzielnicy, przemierzą przez cały dzień kilometry ulic naszego miasta.

dodano: 11.01.2013

6. etap konkursu fotograficznego - galeria zdjęć

Publikujemy zdjęcia, które zostały nadesłane na 6. etap konkursu fotograficznego. Zachęcamy do głosowania na najlepszą fotografię na naszym profilu na Facebook'u: www.facebook.com/Prawobrzeze.info. Zwycięskie zdjęcie zostanie nagrodzone podwójnym zaproszeniem do kina Helios oraz zostanie opublikowane w Dwutygodniku Prawobrzeże.info. Wśród osób głosujących również rozlosujemy zaproszenie do kina Helios.

dodano: 11.01.2013

„Mistrzowie parkowania” nie odpuszczają

Pewien czas temu na łamach naszego serwisu publikowaliśmy tekst, który informował o „Mistrzach parkowania”. Kim oni są? To kierowcy, którzy nie przestrzegają zasad ruchu drogowego.

dodano: 10.01.2013

Facebook