Archiwum artykułów

Znamy mistrzów Miejskiej Ligi Basketu!

XI sezon zmagań w ramach Miejskiej Ligi Basketu dobiegł końca. Za nami wymagające batalie w fazie zasadniczej, które wyłoniły drużyny grające w rundzie pucharowej. W miniony weekend poznaliśmy mistrzów poszczególnych szczebli ligowych.

dodano: 31.01.2013

„Mistrzowie Parkowania” nie dają za wygraną

Osiedle Majowe to siedlisko „Mistrzów Parkowania”. Przed kilkoma dniami informowaliśmy na łamach naszego serwisu, że przy ul. Maciejowickiej jeden z kierowców zaparkował pod balkonami. Otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie od pana Wojciecha dot. os. Majowego.

dodano: 30.01.2013

Karnawałowe szaleństwo

Styczeń to wyjątkowy, karnawałowy czas. W progach Gimnazjum nr 24 w Dąbiu gościły wyjątkowe osoby – szóstoklasiści ze Szkoły Podstawowej 23 i 71.

dodano: 30.01.2013

Czas ucieka i matura coraz bliżej.

Studniówka to miłe wspomnienie liceum. Panie w pięknych strojach a panowie w eleganckich garniturach. W tę noc każdy chce się czuć wyjątkowo.

dodano: 30.01.2013

Śniegowy bałwanek

Teatrzyk Bajto, który prowadzi obecnie przedstawienia dla dzieci w Piwnicy przy Krypcie Zamku Książąt Pomorskich, zaprasza na kolejną baśń H.Ch. Andersena: Śniegowy bałwanek.

dodano: 30.01.2013

Złodzieje grasują na Prawobrzeżu

Ostatnie dwa tygodnie to bardzo niespokojny okres dla mieszkańców Prawobrzeża. W krótkim odstępie czasu doszło tam do włamań do apteki oraz piekarni.

dodano: 30.01.2013

Zaproszenie na wystawę malarstwa

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Twórców Kultury, zaprasza na otwarcie zbiorowej wystawy malarstwa. Przegląd twórczości ZSTK. Wernisaż odbędzie się 5 lutego godz. 17.00, w Książnicy Pomorskiej Sala Kolumnowa ul. Podgórna 15

dodano: 30.01.2013

Wielki finał "Wszystkich Kolorów Świata"

W Szkole Podstawowej numer 59 dobiegła końca akcja "Wszystkie Kolory Świata". Zgromadzone fundusze ze sprzedaży laleczek przekazane zostaną organizacji Unicef, która wesprze głodujące dzieci z Afryki.

dodano: 30.01.2013

Szybki Tramwaj już niedługo

Najkorzystniejszą ofertę na budowę pierwszego etapu SST złożyło Konsorcjum MYTOLL – Strabag. Zainteresowanie realizacją inwestycji wyraziło czterech wykonawców. Oferta konsorcjum została wyceniona na niecałe 166 mln złotych.

dodano: 29.01.2013

Ferie dla młodzieży

„Ferie dla szczecińskiej młodzieży!” to akcja Młodzieżowej Rady Miasta Szczecin. Instytucja wychodzi naprzeciw młodym ludziom z naszego miasta i pozwala na bezpłatne uczestnictwo w rozmaitych zajęciach sportowych na terenie Szczecina.

dodano: 29.01.2013

Facebook