Archiwum artykułów

Prawobrzeska sonda

Styczeń to miesiąc, który nieodzownie kojarzy nam się z nowym rokiem. Jednak, gdy dłużej pomyśleć nad styczniowymi skojarzeniami to wpadamy na Dzień Babci i Dzień Dziadka. W tym tygodniu właśnie te święta będą tematem naszej sondy. Zapytaliśmy zatem prawobrzeską młodzież, o to jak celebruje te szczególne dni.

dodano: 25.01.2013

Sparing Pogoni na Pomarańczowej

Drugi skład Pogoni Szczecin rozegra mecz kontrolny z Malchower 90 SV. Co ważne spotkanie zostanie rozegrane przy ulicy Pomarańczowej, na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi 25 stycznia o godzinie 19.

dodano: 25.01.2013

Na Swojskiej bezpieczniej (?)

Mieszkańcy Swojskiej, w przeciwieństwie do nazwy ulicy na której mieszkają, nie mogli czuć się swobodnie na własnej dzielnicy. Dochodziło tam bowiem do wielu kradzieży. Celem włamywaczy były zarówno piwnice, garaże jak i mieszkania znajdujące się na parterze.

dodano: 24.01.2013

Kuźnia młodych aktorów

Iwona Mirońska Gargas - z wykształcenia jest instruktorem teatralnym. Pomaga młodym ludziom w doskonaleniu aktorskich umiejętności. Prowadzi warsztaty dla recytatorów i nauczycieli. Jest także jurorem oceniającym przeglądy teatralne i konkursy żywego słowa. Od 1996 roku prowadzi w Miejskim Ośrodku Kultury w Dąbiu Teatr Słowa Proscenium.

dodano: 22.01.2013

Django

I znów drodzy państwo Quentin Tarantino zaszalał jak to tylko on potrafi, a nam trafiła się świetna rozrywka. Django to historia rozgrywająca się dwa lata przed wojną secesyjną, w samym sercu rasistowskiego południa Stanów Zjednoczonych.

dodano: 22.01.2013

Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia, to dni, które powinniśmy poświęcić dla babci i dziadka. Wtedy to najstarsi członkowie naszych rodzin obchodzą swoje święto.

dodano: 21.01.2013

Turniej tenisowy

Na kortach Szczecińskiego Centrum Tenisowego zakończył się turniej tenisowy ITF juniorów Magnolia Cup 2013. Przyjechało na niego ponad stu zawodników z różnych stron świata. Nie zabrakło reprezentacji m .innymi z Polski, Portugalii, Białorusi, Litwy i Ukrainy. Zawody tenisowe trwały do niedzieli.

dodano: 20.01.2013

Spektakl

W dniach 20 i 21 stycznia br. o godzinie 18:00 w Klubie Delta będzie prezentowany spektakl misteryjny "Gdy się tedy narodził...".

dodano: 19.01.2013

Gwiazdkowa Niespodzianka 2013

Akcja „Gwiazdkowa Niespodzianka” to polska nazwa ogólnoświatowego projektu Operation Christmas Child, prowadzonego od 1993 roku przez amerykańską organizację charytatywną „Samaritans Purse” (sakiewka Samarytanina). Do akcji włączył się Zespół Szkół Specjalnych nr 9.

dodano: 19.01.2013

Podtrzymać zwycięską passę – zapowiedź spotkania KS Orzeł Międzyrzecz vs Morze Bałtyk Szczecin

Po zwycięstwie we własnej hali, z AZS-em Zielona Góra, przyszedł czas na spotkanie wyjazdowe. Rywalem siatkarzy ze Szczecina będzie Orzeł Międzyrzecz.

dodano: 18.01.2013

Facebook