Archiwum artykułów

Centrum Żeglarskie bezpieczne

Od tego sezonu, oprócz obowiązkowych apteczek, w Centrum Żeglarskim na ul.Przestrzennej dostępny jest także defibrylator. Mamy nadzieję, że nigdy nie będzie trzeba go użyć, ale na wszelki wypadek wszyscy pracownicy zostali przeszkoleni z pierwszej pomocy i jego obsługi. Jesteśmy jedyną przystanią, która jest w posiadaniu AED.

dodano: 12.07.2012

Gwiazdy na korcie

W ostatni weekend na kortach w Świnoujściu powiało wielkim światem. Na miejscowych kortach pojawili się artyści estrady, filmu oraz gwiazdy sportu

dodano: 09.07.2012

Przyjaciółka czy handlarka?

To kolejny projekt w Gimnazjum nr 7 im Sybiarków organizowany przez Samorząd Uczniowski rozbudzający w uczniach poczucie świadomości , przynależności szkolnej i społecznej oraz odpowiedzialności za siebie i innych.

dodano: 08.07.2012

Okrągły stół w puszczy

Kochają ją szczecinianie nie bez powodu. Bo jest duża, piękna, ma swój specyficzny mikroklimat, no i dlatego, że można się w niej zrelaksować. Ale nie wszystkim, którzy ją kochają wszystko się podoba. Bo w Puszczy Bukowej hałasują motocykliści i guadowcy, bo wejście do niej od strony ul. Mącznej jest zniszczone przez ciężki sprzęt, a leśnicy zamiast dbać o ten piękny kawałek przyrody, potrafią go niszczyć i to na sporych połaciach. Tak twierdzi część miłośników Puszczy.

dodano: 06.07.2012

Warto być dobrym

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Stanisława Grońskiego bierze udział w I edycji akcji „Warto być dobrym” organizowanej przez Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła” pod patronatem Minister Edukacji Narodowej i UNESCO. Dzieci z 1500 szkół w całej Polsce brały udział w konkursie na dobre uczynki w ramach akcji, laureaci z każdej placówki wygrali rowery górskie marki KROSS. Laureatką akcji „Warto być dobrym” w szkole SP 74 została uczennica kl. 4c Marta Falińska

dodano: 05.07.2012

Turniej piłkarski VIP ORLIK CUP 2012

MUKS ŻAKI serdecznie zaprasza do zgłaszania drużyn na turniej piłkarski VIP ORLIK CUP 2012.

dodano: 03.07.2012

Ostrożnie, wakacje!

Od kilku dni wakacje. Na drogach naszego regionu wzmożony ruch, szczególnie w pasie nadmorskim. W pierwszy wakacyjny weekend na drogach naszego regionu nie odbyło się bez ofiar śmiertelnych. Doszło do kilkunastu wypadków drogowych. Wzmożoną czujność zachowują też policjanci z komisariatu w Dąbiu. W ramach akcji „Bezpieczne Wakacje” rozpoczynają kontrole dyskotek, półkolonii oraz miejsc wypoczynku na Prawobrzeżu.

dodano: 03.07.2012

Nareszcie wakacje!

Fantastyczna pogoda, łzy wzruszenia, kwiaty, ostatnie uściski i żegnaj szkoło na ponad dwa miesiące. Uczniowie ze szkół na Prawobrzeżu powitali wakacje.

dodano: 30.06.2012

Wakacje ze sztuką

Jak zaplanować wakacje w lipcu dzieciom i młodzieży? Miejski Ośrodek Kultury w Dąbiu organizuje zajęcia artystyczne, dzięki którym spędzą one czas w sposób kreatywny.

dodano: 30.06.2012

Warsztaty artystyczne w klubie "Dąb"

W dniach 2-6 lipca w godz. 10-13 w klubie "Dąb" będą odbywać się warsztaty. To ciekawy sposób na spędzenie pierwszych dni wakacji, a przy tym sposób rozwinięcia swoich zdolności.

dodano: 29.06.2012

Facebook