Archiwum artykułów

Bezpłatne seminarium ● Odpowiedzialność karna dziecka ● Opieka prawna rodziców nad dziećmi do 13 roku życia, do 16 roku życia, do 18 roku życia

Bezpłatne seminarium organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie, które odbędzie się w Punkcie Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego przy ul. Kosynierów 16

dodano: 03.12.2012

Mistrz Olimpijski ze Szczecina

Konrad Wasielewski - urodził się 19 grudnia 1984 roku w Szczecinie. Polski wioślarz, czterokrotny mistrz świata w konkurencji czwórek podwójnych mężczyzn. W 2008 roku zdobył złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.

dodano: 02.12.2012

Chętnych na budowę Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju nie brakuje

Coraz bliżej do rozpoczęcia budowy SST. Zainteresowanie realizacją inwestycji wyraziło czterech wykonawców.

dodano: 01.12.2012

Wystawa malarstwa Sabiny Musiał

Wystawa malarstwa Pani Sabiny Musiał już do obejrzenia w Galerii Bistro przy ul. Kolumba 86, serdecznie zapraszamy do końca grudnia. Poniżej kilka zdjęć z pierwszego dnia wystawy.

dodano: 30.11.2012

Dowiemy się jak uniknąć korków

W Szczecinie powstaje nowoczesny System Zarządzania Ruchem. Jest to bardzo ważna inwestycja, która pomoże i ułatwi mieszkańcom poruszanie się po mieście.

dodano: 30.11.2012

Nowe miejsca pracy na Prawobrzeżu

Ruszyła budowa kolejnego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego przy ul. Maciejowickiej/Struga, na terenach objętych statusem Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dzięki firmom, które się tu ulokowały pracę mieć będzie blisko 400 osób. W strugach ulewnego deszczu 29 listopada odbyło się wmurowanie Aktu Erekcyjnego.

dodano: 30.11.2012

Jak uwolnić się od nałogu

Miejski Ośrodek Kultury w Dąbiu był organizatorem finansowanych przez Urząd Miasta Szczecin warsztatów plastycznych pn. "Wolni od nałogu". Był to projekt skierowany do młodzieży szkół gimnazjalnych oraz młodzieży licealnej. Formą realizacji projektu były: wykłady, zajęcia warsztatowe jak również konsultacje indywidualne z instruktorami.

dodano: 29.11.2012

Herbatka na uspokojenie i Święty Mikołaj

Śnieżynki, pyszne ciasto własnej roboty oraz herbatkę melissa na uspokojenie zafundowała dyrekcja Gimnazjum Nr 7 rodzicom podczas ostatniego w tym roku spotkania rodziców przed klasyfikacją na półrocze. Z tych atrakcji rodzice mogli skorzystać podczas Kiermaszu Świątecznego, który odbył się w Gimnazjum przy ul. Nałkowskiej.

dodano: 28.11.2012

(Nie)szybki tramwaj

Unia Europejska, spotkanie na szczycie, budżet. Te słowa jak mantra przewijają się przez wszystkie kanały informacyjne w Polsce. Jednak na wydarzenia mające miejsce w Brukseli, również Prawobrzeże musi patrzeć z szeroko otwartymi oczyma.

dodano: 28.11.2012

Boisko niezgody

Kiedy blisko dwa lata temu oddawano do użytku zespół boisk Orlik na Osiedlu Majowym nikt nie przypuszczał, że ten piękny obiekt sportowy stanie się przedmiotem sporów pomiędzy Gimnazjum nr 7, a mieszkańcami domków jednorodzinnych usytuowanych tuż przy boisku. Problem dotyczy piłek wpadających na posesje właścicieli domków podczas gry w siatkówkę.

dodano: 27.11.2012

Facebook