Archiwum artykułów

Prace Nad Rudzianką

Już na początku marca ruszyły prace wokół stawu Nad Rudzianką. Powstać ma tam teren rekreacyjny na wzór tego nad jeziorem Miedwie.

dodano: 03.05.2013

Sprzątaj po swoim psie

Prawo stanowi, iż każdy właściciel psa ma obowiązek sprzątania po swoim czworonogu. Miasto stara się w tym pomagać, rozdając specjalne zestawy do uprzątania odchodów.

dodano: 02.05.2013

Kolejne zmiany w działaniu buspasa

Po raz kolejny zmieniły się zasady korzystania z buspasa znajdującego się, przy ul. Energetyków.

dodano: 01.05.2013

Nowy Dom Samopomocy Społecznej w Szczecinie

Do zadań tej instytucji należeć będzie świadczenie usług na rzecz osób wymagających opieki i pielęgnacji.

dodano: 01.05.2013

Sonda

W aktualnym wydaniu naszej gazety postanowiliśmy spytać naszych czytelników o to, czy są zadowoleni z kierunku, w którym zmierza prawobrzeże. Czy są zadowoleni z rozwoju tej części miasta. Oto, co nam odpowiedzieli:

dodano: 01.05.2013

Z fotografią na ty

W klubie Delta odbyła się wystawa prac nagrodzonych i wyróżnionych w Konkursie Fotograficznym „Prawobrzeże”. Po wręczeniu nagród obyło się spotkanie z fotografem Bartoszem Mateńko.

dodano: 30.04.2013

Gdzie na Majówkę?

Przed nami długi, majowy weekend. Dla tych, którzy postanowili ten czas spędzić w Szczecinie przygotowano specjalne polany wypoczynkowe.

dodano: 30.04.2013

Nowe fakty w sprawie SST

Jedna z największych inwestycji XXI wieku na Prawobrzeżu wchodzi w początkową fazę. W tym tygodniu miasto przekazało plac budowy wykonawcy pierwszego etapu Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju.

dodano: 27.04.2013

Siłownie pod chmurką

Zakład Usług Komunalnych zbuduje w tym roku co najmniej pięć nowych siłowni pod chmurką. Na ten cel przeznaczy pół miliona złotych.

dodano: 27.04.2013

Zmiany na Struga

Mimo ukończenia renowacji głównego odcinka ulicy Struga praca na całym obszarze cały czas wre. Kierowcy jadący jej bocznymi ścieżkami będą musieli przygotować się na kolejne objazdy.

dodano: 26.04.2013

Facebook