Archiwum artykułów

Będzie umowa na Swingi

Zakończył się przetarg na zakup nowych tramwajów niskopodłogowych.

dodano: 01.10.2012

Naukowcy z Dąbia

Nowoczesne laboratoria, najnowsze techniki nauczania, kadra naukowa na najwyższym poziomie - to efekt podpisanej kilka dni temu umowy pomiędzy Wydziałem Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego i Zespołem Szkół nr 2 w Dąbiu. Umowę podpisali Dziekan Wydziału prof. dr hab. Jan Udała i Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Szczecinie Bogusław Nowak.

dodano: 01.10.2012

Weekend promocji w Top Shopping

Żółkną i spadają pierwsze jesienne liście, a w Top Shopping spadają ceny, nawet do 50%. W dniach 5-7 października Weekend Top Dom.

dodano: 30.09.2012

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

Dla osób, które polubią nas na Facebook'u (http://www.facebook.com/Prawobrzeze.info) przygotowaliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. W tym tygodniu do wygrania będą bilety na Targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne, które odbędą się w dniach 5-7.10.2012 r. w hali MTS.

dodano: 30.09.2012

Bezpieczny Przedszkolak na Prawobrzeżu

27 września policjanci ze szczecińskiej drogówki wraz z funkcjonariuszami innych służb przeprowadzili na prawobrzeżu akcję pn. „Bezpieczny Przedszkolak”. Takie wspólne działania pokazują najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego, że wszyscy musimy dbać o bezpieczeństwo nie tylko na drodze.

dodano: 28.09.2012

Delta zaprasza

ANNA NOVA „eMIGRACJA“ to muzyczny projekt urodzonej w Polsce (Poznań), a żyjącej w Niemczech wokalistki Anny Nova i polsko-austriackiej autorki tekstów, Eli Madreiter. Przedsięwzięcie to zakłada kuturalno-muzyczną wymianę pomiędzy polskimi i niemieckimi artystami oraz produkcję dwujęzycznej płyty, która została pomyślnie ukończona w listopadzie 2011 roku.

dodano: 27.09.2012

Nowa Łubinowa

24 sierpnia udostępniono kierowcom nowy prawy pas ruchu ul. Łubinowej. Zamknięto jednocześnie lewy pas ruchu rozpoczynając na tym obszarze prace drogowe. Ruch dwupasmowy na Łubinowej wznowiony zostanie już 22 października.

dodano: 26.09.2012

Pchełki w Delcie

Zespół Pchełki choć wciąż jeszcze bez płyty, to już wykreował nowy gatunek muzyczny, tzw. hop-siup. Takie właśnie luźne podejście najlepiej oddaje twórczość Pchełek. "Pchełki, jak sami o sobie mówią - jeden z najlepszych zespołów koncertowych na świecie, to przedstawiciele nowego nurtu w muzyce, hop-siupu. Etno, post-rock i psychodeliczny pop łączą się z połamanym rytmem jungle'u, transowością trip-hopu, frywolnością jazzu i pociesznością metalu" - piszą o sobie.

dodano: 25.09.2012

MALI CHEMICY

21 września w grupie Biedronek w Przedszkolu Niepublicznym „Uśmiech” przy ul. Jasnej działy się rzeczy wprost niesłychane!- wybuchały wulkany, woda zmieniała kolor, same nadmuchiwały się balony…

dodano: 25.09.2012

Szczecin przyjazny osobom niepełnosprawnym

24 września w Urzędzie Miasta podpisano porozumienie intencyjne w sprawie „Szczecin przyjazny niepełnosprawnym”.

dodano: 25.09.2012

Facebook