Archiwum artykułów

Jest setka!

Fantastyczne! Jest już sto osób, które poprzez Facebook'a udowadniają, że lubią Prawobrzeże. Jest nam bardzo miło, że poprzez nowoczesny sposób komunikowania się utożsamiacie się z miejscem gdzie mieszkacie, a tym samym zaświadczacie, że Prawobrzeże to miejsce, gdzie można mieszkać i które można polubić.

dodano: 13.10.2012

Konkurs fotograficzny

Wszystkich amatorów fotografii zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym! Co 2 tygodnie spośród nadesłanych zdjęć będą wybierane dwa najlepsze. Jedno zdjęcie otrzyma nagrodę redakcji, natomiast drugie będzie wybierane przez czytelników na naszym profilu na Facebook'u: www.facebook.com/Prawobrzeze.info. Tematem przewodnim pierwszego etapu konkursu jest: "Ciekawe miejsce na Prawobrzeżu". Nagrodami są zaproszenia do kina Helios na Prawobrzeżu. Chętnych prosimy o nadsyłanie fotografii na adres e-mail: konkursy@prawobrzeze.info. Termin przyjmowania prac upływa 23.10.2012 r.

dodano: 13.10.2012

Rak nie wyrok !

Przy kolejnym samobadaniu piersi pani Monika zauważyła u siebie zgrubienia i grudki. W pierwszej chwili szok i panika, to chyba rak. Przecież koleżanki mówiły, że w ten sposób objawia się nowotwór piersi. Czy rzeczywiście mają rację? Jak stwierdzić czy to już nowotwór, czy to tylko zmiany związane z cyklem miesięcznym u pani Moniki? Do kogo się udać po poradę?

dodano: 11.10.2012

Polska Światłoczuła w Delcie

10 października, godz. 19:00 - Polska Światłoczuła - Lęk wysokości (projekcja filmu + spotkanie ze scenografem - Elwirą Plutą).

dodano: 08.10.2012

Dysleksja - zaburzenie rozwojowe czy wymówka

Podczas kolejnej kontroli postępów w nauce naszego dziecka w dzienniczku ucznia odkrywamy zaproszenie do szkoły. Pojawiamy się w szkole, a nauczycielka mówi, że dziecko wierci się, biega po klasie, ma problemy z koncentracją, często robi błędy podczas pisania, nie potrafi skupić się na czytaniu. Po spotkaniu zadajemy sobie pytanie, co się dzieje? Przecież nasz synek był zawsze taki grzeczny i zdolny!

dodano: 05.10.2012

Jesienny uśmiech

Rzut kaloszem, toczenie dyni, mini golf oraz rodzinny bieg na nartach to konkurencje, z jakimi musieli zmierzyć się rodzice i przedszkolaki podczas VI Olimpiady Uśmiechu która kilka dni temu odbyła się Przedszkolu Uśmiech przy ul. Jasnej. Sportowym zmaganiom rodzinnym towarzyszyła piękna jesienna pogoda.

dodano: 05.10.2012

Ogłaszamy wyniki konkursu

Mamy już wyniki naszego konkursu, w którym do wygrania były bilety na Targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne!

dodano: 04.10.2012

Podaj żółte kółko

W dniach od 1 października do 15 listopada 2012 r. Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa ISKIERKA organizuje w Szczecinie kampanię społeczną pn. PODAJ ŻÓŁTE KÓŁKO. Kampania ma na celu wzrost akceptacji i wsparcia dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Jest to kolejne, po konferencjach i wystawach, przedsięwzięcie Stowarzyszenia, które przybliża mieszkańcom Szczecina problematykę związaną z funkcjonowaniem osób niepełnosprawnych intelektualnie w społeczeństwie

dodano: 03.10.2012

Będzie umowa na Swingi

Zakończył się przetarg na zakup nowych tramwajów niskopodłogowych.

dodano: 01.10.2012

Naukowcy z Dąbia

Nowoczesne laboratoria, najnowsze techniki nauczania, kadra naukowa na najwyższym poziomie - to efekt podpisanej kilka dni temu umowy pomiędzy Wydziałem Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego i Zespołem Szkół nr 2 w Dąbiu. Umowę podpisali Dziekan Wydziału prof. dr hab. Jan Udała i Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Szczecinie Bogusław Nowak.

dodano: 01.10.2012

Facebook