Archiwum artykułów

Rondo Jurczyka?

Zamieszanie wokół ronda obecnie znanego jako Lubczyńska.

dodano: 12.11.2015

Spectre

Spectre to prawdopodobnie ostatnia część przygód Jamesa Bonda, w której występuje Daniel Craig. Jest to w dużej mierze symboliczne podsumowanie tej serii. W wielu miejscach znajdziemy bezpośrednie odwołania do Casino Royale, Quantum of Solace, czy Skyfall.

dodano: 12.11.2015

Uroczyście i patriotycznie

Patriotyczno – religijny charakter miały obchody Dnia Niepodległości w Dąbiu.

dodano: 11.11.2015

Uczcili Niepodległość

W przeddzień rocznicy odzyskania Niepodległości, jak co roku pod Pomnikiem Niepodległości na osiedlu Słonecznym odbył się uroczysty Apel Pamięci.

dodano: 10.11.2015

Najważniejsze święto Polaków

Przez 123 lata naszego kraju nie było na mapach Europy.

dodano: 10.11.2015

SZMARAGDOWE CUP 2015

Przez cztery dni w Zespole Szkół nr 1 w Szczecinie, przy wspaniałej pogodzie, rozgrywany był cykl turniejów piłki nożnej pod nazwą Szmaragdowe Cup. W rywalizacji wzięło udział 170 uczestników z 10 szkół podstawowych i gimnazjalnych. We wtorek rywalizowały dziewczynki ze szkół podstawowych, środa to turniej chłopców szkół gimnazjalnych, w czwartek rywalizowali chłopcy z podstawówek i w piątek odbył się turniej dziewcząt gimnazjum. Wszystkie mecze rozegrano na boisku Orlik, a zaciętość tych spotkań była taka jak w ekstraklasie ale w duchu fair play.

dodano: 09.11.2015

Oznakuj nieruchomość

Nie wszyscy właściciele posesji pamiętają o obowiązku oznakowania nieruchomości.

dodano: 07.11.2015

Grzebowiska nadal brak

Magistrat nakazał likwidację grzebowiska dla zwierząt na pograniczu osiedli Majowe i Kijewo.

dodano: 06.11.2015

North Logistic Park większy

Działająca w Dąbiu firma North-West Logistic Park powiększyła się o sąsiadującą z nim działkę z halą.

dodano: 05.11.2015

„OWOCOWY DZIEŃ” W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 59 W SZCZECINIE

Nasza placówka przystąpiła do projektu Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Program ten stanowi dla nas ogromne wyzwanie mające na celu poprawienie zdrowia i samopoczucia uczniów, ich kondycji fizycznej oraz szeroko pojętej promocji zdrowego stylu życia. Od wielu lat prowadzimy wielokierunkową edukację w zakresie promocji zdrowia, lecz projekt ten umożliwi działania usystematyzowane, pozwoli na pozyskanie informacji zwrotnej o skutkach podjętych działań. Dlatego zależy nam na tym, aby działania w zakresie edukacji prozdrowotnej zintensyfikować, nadać im charakter ciągły i sprawić, aby wyróżniały naszą szkołę.

dodano: 04.11.2015

Facebook