Archiwum artykułów

Centrum Żeglarskie zaprasza

Rozpoczęliśmy zapisy do Centrum Żeglarskiego. 4 sekcje, 16 grup – jest z czego wybierać. Uruchomiliśmy e-rekrutację, aby dodatkowo ułatwić dołączenie do grona uczestników naszych zajęć.

dodano: 04.09.2012

Uczniowie już w ławkach

Po ponad dwumiesięcznej przerwie uczniowie zasiedli w szkolnych ławkach. Dla pierwszaków było to nie lada wyzwanie. Nowa szkoła, wszyscy odświętnie ubrani, nowa wychowawczyni, wiele nowych koleżanek i nowych kolegów. Wielu starszych uczniów z rozrzewnieniem wspominało wakacje.

dodano: 03.09.2012

Obiad po chińsku, lunch po turecku - wrześniowe promocje w „China Town” i „Soffra”

Dobre jedzenie w przystępnych cenach. Lunch na wynos na miarę kieszonkowego. Obiad dla całej rodziny w fajnym miejscu. Jeden lokal i dwa bary: azjatycki „China Town” i turecki „Soffra”, w C.H. „Helios”, przy ul. Rydla 52. We wrześniu w ofercie specjalne promocje.

dodano: 01.09.2012

Śniadanie z „Kamilem”

Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. Warto zjeść wówczas coś pożywnego, jak choćby pełnowartościowe i smaczne wędliny z ZM „Kamil”. Rozmawiamy z Anną Bartosiak, specjalistą ds. marketingu firmy „Kamil”.

dodano: 01.09.2012

„Szewc Profesjonalny” w nowym miejscu

O dobrego szewca niełatwo. Pan Robert Beshliyan, od lat prowadzący zakład „Szewc Profesjonalny” przy ul. Kostki Napierskiego 74, fachowością zdołał zaskarbić sobie na Prawobrzeżu licznych klientów. Teraz jego zakład mieści się przy ul. Przyjaciół Żołnierza 15.

dodano: 01.09.2012

Taniec zostaje w nas

Rozmowa z Jackiem Porazikiem właścicielem Szkoły Tańca Astra w Szczecinie Od ponad 20 lat w Szczecinie działa jedna z najbardziej znanych szkół tanecznych w kraju i poza jego granicami. Astra, gdyż tak nazywa się szkoła, to marka dobrze znana w naszym mieście. Astra nie tylko wychowuje mistrzów, ale również edukuje najmłodszych. Szkoła ma też ambicje być placówką, która ukulturalnia nasze miasto. Aby zaspokoić taneczne potrzeby Szczecinian kilka lat temu na Prawobrzeżu powstał oddział szkoły.

dodano: 31.08.2012

W nowym roku po staremu

Koniec wakacji. Za chwilę pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym. Jaki będzie ten rok w polskiej oświacie? Czy jest szansa na zmiany? Na pewno zmian Polskiej oświacie potrzeba. Czy będzie kogo uczyć? Czy rodziców będzie stać na to, aby kupić dzieciom szkolne wyprawki? Niestety w tej kwestii jest coraz gorzej. Zatem jaki kierunek obierze Polska szkoła?

dodano: 30.08.2012

32 rocznica strajku w Stoczni Szczecińskiej

30 sierpnia o godz. 12 przed bramą Stoczni Szczecińskiej odbyła uroczysta msza w intencji stoczniowców poległych podczas akcji strajkowych w Stoczni.

dodano: 30.08.2012

Owoce w szkole

Jabłka, gruszki, marchewka zamiast batoników, Coca-Coli i słodyczy. Polska szkoła ma ambicje zmienić nawyki żywieniowe najmłodszych uczniów. Od trzech lat w szkołach podstawowych w całej Polsce trwa realizacja programu żywieniowego „Owoce w Szkole”. Tylko w Szkole Podstawowej nr 65 w Zdrojach po raz kolejny nieodpłatnie z poczęstunku z warzyw i owoców skorzysta blisko dwustu uczniów klas I-III. Akcję wspiera Agencja Rynku Rolnego.

dodano: 27.08.2012

Dyżury Aptek w miesiacu wrześniudodano: 27.08.2012

Facebook