Archiwum artykułów

Dzień Świętego Walentego

Walentynki to coroczne święto zakochanych, które obchodzimy 14 lutego. Dlaczego to święto jest obchodzone w tym dniu i nazwane jest od imienia Świętego Walentego?

dodano: 13.02.2013

Właściciele sklepów na Prawobrzeżu mogą spać bezpieczniej

Wydaje się, że nadszedł już prawdziwy koniec napadów na sklepy znajdujące się na Prawobrzeżu. Złapany został trzeci mężczyzna, który prawdopodobnie pomagał dwóm wcześniej schwytanym sprawcom.

dodano: 12.02.2013

Szczecin rozdaje

Szczecin rozdaje to niecodzienna inicjatywa, dzięki której każdy może oddać niepotrzebną rzecz za pomocą facebooka. Wystarczy mieć założone konto i chęć oddania niepotrzebnej rzeczy za darmo.

dodano: 12.02.2013

UCZYĆ BAWIĄC – CZYTAJĄC BAWIĆ

„Cała Polska czyta dzieciom” to akcja, która od stycznia 2013r. zawitała również do Przedszkola Baśniowego. Ma ona na celu krzewienie czytelnictwa wśród dzieci jak również pielęgnowanie ojczystego języka. Ponadto wspomagając proces wychowania naszych milusińskich pragniemy: - przybliżyć dzieciom twórczość literatury dziecięcej - zapoznać dzieci z ważniejszymi utworami literatury dziecięcej; - zoptymalizować biegłość wypowiedzi w odniesieniu do treści prezentowanych utworów; - wpajać potrzebę dbałości i współodpowiedzialności za książki.

dodano: 12.02.2013

Piłka ręczna - Kusy Szczecin w Półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów

Dnia 1.02.2013 r. zawodnicy Kusego Szczecin pojechali do Gdańska na Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej.

dodano: 11.02.2013

Pożar budynku przy ulicy Jaracza

Dzisiaj (tj. 11 lutego 2013r.), przed godziną 10 zapaliła się willa przy ulicy Jaracza. Udało się ewakuować dziesięć osób, sześć z objawami zatrucia przewieziono do szpitala. Śmierć poniosła jedna osoba.

dodano: 11.02.2013

Międzynarodowy Dzień Pizzy

Luty to miesiąc, który zdecydowanie może przypaść do gustu miłośnikom dobrego, ale niekoniecznie zdrowego jedzenia. Bowiem oprócz tłustego czwartku, który jest świętem ruchomym, na dziewiątego lutego przypada Międzynarodowy Dzień Pizzy.

dodano: 09.02.2013

Prawobrzeska sonda

Tematem sondy z tego wydania będzie szybki tramwaj, który ma łączyć lewobrzeże z prawobrzeżem. Zapytaliśmy, naszych czytelników, co sądzą na ten temat.

dodano: 08.02.2013

IMPERIUM SMAKU

W niedawno otwartym centrum wyprzedażowym Outlet Park powstała restauracja-pizzeria Empire. Głównym założeniem jest gotowanie pysznego, świeżego jedzenia z wykorzystaniem produktów wysokiej jakości bez sztucznych dodat-ków. W EMPIRE można nie tylko zjeść szybki, zdrowy obiad czy pizzę, ale również przyjść na spotkanie z przyja-ciółmi przy drinku czy piwie. Lokalizacja Restauracji Pizzerii EMPIRE: ul. Andrzeja Struga 42 (Outlet Park) tel. 531 819 776 Codziennie otwarte od 10:00 do 22:00

dodano: 06.02.2013

Emerycie, powiększ swoją emeryturę!

Seniorze, wyobraź sobie, że co miesiąc, bez żadnych wyrzeczeń możesz zapewnić sobie dodatkowe pieniądze, które znacznie poprawią Twoją sytuację finansową. Chcesz spłacić długi, wyjechać do sanatorium, kupić lekarstwa czy po prostu spokojnie opłacić czynsz? Teraz spełnienie takich marzeń stało się realne. Jeśli masz ukończone 65 lat i jesteś właścicielem mieszkania, domu, działki, już teraz możesz otrzymywać dodatkowe pieniądze każdego miesiąca do końca swojego życia.

dodano: 06.02.2013

Facebook