Archiwum artykułów

Bajkowy Wieczór Trzech Króli

Bajkowy Teatrzyk Otwarty BAJTO, Piwnica przy Krypcie, Zamek Książąt Pomorskich zapraszają na Bajkowy Wieczór Trzech Króli - La Gelette des Rois.

dodano: 02.01.2013

Prawobrzeska sonda

Pierwsze wydanie naszej sondy w 2013 roku będzie dotyczyło, legendarnych już postanowień noworocznych. Dlaczego legendarnych? Bo legenda głosi, że podobno, ktoś, kiedyś dotrwał do postanowionego sobie celu. Jakie postanowienia noworoczne mają mieszkańcy prawobrzeża?

dodano: 01.01.2013

Anioł odleciał

Rondo Reagana, na osiedlu Bukowym, podczas okresu bożonarodzeniowego było wzbogacone o świąteczną ozdobę. Był to oświecony lampkami anioł, który niestety został zniszczony.

dodano: 28.12.2012

Samba na Jasnych Błoniach

Projekt "Rozgrzewamy Szczecin" wchodzi w najgorętszą fazę. Stanie się to już podczas zabawy sylwestrowej, gdzie na Jasnych Błoniach gośćmi będą między innymi tancerze rodem z Brazylii.

dodano: 28.12.2012

Dekalog bezpiecznego Sylwestra

Po okresie świąt Bożego Narodzenia powoli zbliża się czas na huczną zabawę w sylwestrową noc. Czytelnikom naszego portalu chcielibyśmy przypomnieć podstawowe zasady obchodzenia się z fajerwerkami, dzięki którym wszyscy, w jednym kawałku, wejdziemy w nowy rok.

dodano: 28.12.2012

Łyżwy z Mikołajem

Nastrojowa muzyka i biała tafla lodu dobrze wpływała na atmosferę tegorocznych mikołajek. Mieszkańcy Prawobrzeża wraz z całymi rodzinami wybrali się na lodowisko. Czekało na nich wiele atrakcji.

dodano: 27.12.2012

Bajka w Piwnicy przy Krypcie

Bajkowy Teatrzyk Otwarty Bajto wraz z Piwnicą przy Krypcie w Zamku Książąt Pomorskich zaprasza na bajkowe przedstawienie pt. "Księżniczka na ziarnku grochu" H.Ch. Andersena.

dodano: 27.12.2012

Bóg się rodzi!

Wigilia, Boże Narodzenie i zimowa atmosfera za oknem. Jedne z najpiękniejszych dni w roku zbliżają się do nas wielkimi krokami. Dla większości Polaków jest to jedyny okres w roku, w którym można uciec od szarej codzienności i spędzić czas z rodziną.

dodano: 24.12.2012

Najlepszy piwowar z Prawobrzeża

Andrzej Miler - bez wątpienia ma talent do warzenia piwa. Pokonał ponad stu piwowarów z całej Polski. Jego Rauchbock wygrał Konkurs Piw Domowych w Żywcu.

dodano: 23.12.2012

5. etap konkursu fotograficznego - galeria zdjęć

Publikujemy zdjęcia, które zostały nadesłane na 5. etap konkursu fotograficznego. Zachęcamy do głosowania na najlepszą fotografię na naszym profilu na Facebook'u: www.facebook.com/Prawobrzeze.info. Zwycięskie zdjęcie zostanie nagrodzone podwójnym zaproszeniem do kina Helios oraz zostanie opublikowane w Dwutygodniku Prawobrzeże.info. Wśród osób głosujących również rozlosujemy zaproszenie do kina Helios.

dodano: 22.12.2012

Facebook