Archiwum artykułów

Targi BUD-GRYF, ENERGIA 15-17 marca

Nowoczesne technologie i materiały budowlane, w tym te dla domu energooszczędnego i pasywnego, kolektory słoneczne, pompy ciepła, kotły opalane biomasą, przydomowe turbiny wiatrowe, inteligentne systemy zarządzania budynkiem - m.in. to znajdą odwiedzający targi BUD-GRYF SZCZECIN i targi ENERGIA w dniach 15-17 marca. Wydarzenia organizują Międzynarodowe Targi Szczecińskie.

dodano: 13.03.2013

Akcja Zima

Dotarliśmy do szczegółowych informacji o pracach porządkowych wykonywanych na ulicach naszego miasta podczas ataku zimy.

dodano: 13.03.2013

Bajka w Piwnicy

Teatrzyk dla dzieci BAJTO zaprasza na dwie baśnie H. Ch. Andersena: Dziewczynka z zapałkami, Księżniczka na ziarnku grochu.

dodano: 12.03.2013

SMAKOWITY PONIEDZIAŁEK W SP 24

Kiedy w uczniowskich plecakach królują chipsy i coca cola , to trzecioklasiści z SP 24 udowadniają, że można smacznie i zdrowo odżywiać się.

dodano: 12.03.2013

Nowe przedszkole na prawobrzeżu

Nie czekaj do wiosny – zapisz dziecko już teraz i skorzystaj z promocji 15-16 marca Dni Otwarte placówki

dodano: 11.03.2013

Sonda

W tym wydaniu naszego dwutygodnika zapytaliśmy przechodniów o ich zdanie na temat budowy nowego stadionu dla Szczecina na terenie lotniska w Dąbiu. Oto kilka odpowiedzi:

dodano: 09.03.2013

Zmienne szczęście Prawobrzeża.info

Druga runda zmagań w III lidze Szczecińskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej (SALPS) nabiera tempa. W przeciągu dwóch dni drużyna Prawobrzeża.info rozegrała dwa spotkania.

dodano: 09.03.2013

Kwiatek dla szczecinianek

„Najmilej wspominamy reakcję tych najbardziej zabieganych kobiet, ich zdziwienie i naturalną radość jaką sprawiał im ten mały gest. To naprawdę budujące, jak coś tak pozornie mało znaczącego może sprawić, że poranek stanie się lepszym” – opowiadają Radni Paweł Kostecki, Piotr Grudzień, Kamil Pazik, Mateusz Potyrała i Patrycjusz Naklicki.

dodano: 09.03.2013

Hitchcock

Na ekranach polskich kin możemy już podziwiać dramat biograficzny opowiadający o niezwykle istotnym fragmencie życia Alfreda Hitchcocka. Film Sachy Gervasiego ukazuje pokazuje widzom miesiące, podczas których genialny reżyser pracował nad swym największym dziełem, czyli nad dreszczowcem Psychoza. Obserwujemy sceny z każdego z etapu pracy nad obrazem, od narodzin pomysłu, poprzez napisanie przez żonę Hitchcocka adaptacji, aż do pracy na planie i głośnej premiery, która wstrząsnęła widownią i zachwyciła znawców kina.

dodano: 08.03.2013

Dzień płci pięknej

Już dziś, ósmego marca, obchodzimy Dzień Kobiet. Jak przedstawia się historia święta i dlaczego to na trzeci miesiąc w kalendarzu przypada ta uroczystość?

dodano: 08.03.2013

Facebook