Archiwum artykułów

Studio Odnowy Samochodowej

Czy wiedzieliście, że wgniecenia karoserii można usunąć bez wizyty u lakiernika? Rysy i zadrapania da się zlikwidować bez malowania całego elementu,

dodano: 06.02.2013

Prawdopodobni sprawcy kradzieży w sklepach zatrzymani

W nocy, piątego lutego, złapanych zostało dwóch mężczyzn, którzy prawdopodobnie byli sprawcami włamań do sklepów w ostatnich tygodniach, na Prawobrzeżu. Co ciekawe policjanci dokonali obławy i schwytali ich na gorącym uczynku.

dodano: 06.02.2013

Teatrzyk Bajto zaprasza

Śniegowy bałwanek

dodano: 05.02.2013

Prawobrzeże.info w SALPS-ie

Prawobrzeże.info wkracza na parkiety Szczecińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej (SALPS). Kapitan zespołu oraz naczelny redakcji doszli do porozumienia i podpisali stosowne umowy. Pierwszy, oficjalny mecz będzie miał miejsce już 15 lutego.

dodano: 05.02.2013

Hinduska tancerka

Rada Żivković- Absolwentka Szkoły Baletowej w Szczecinie i Heidelbergu w Niemczech. Uczyła się tańca klasycznego, ludowego i rytmiki. Prowadziła zajęcia klasycznego tańca indyjskiego w całej Europie. Występuje z okazji wielu ważnych zarówno narodowych jak i tradycyjnych uroczystości i świąt indyjskich, w czasie wielkich festiwali Ratha Yatra w rożnych miastach Europy oraz w Indiach. Ostatnio ułożyła choreografię do komedii Marcina Szczygielskiego ,, Single i Remisy”.

dodano: 05.02.2013

Drogówka

Nowy, jak zwykle znakomity film Wojtka Smarzowskiego pokazuje kilka dni z życia warszawskiej policji drogowej. Jak można się domyślać, nie jest to zbyt pozytywnie nastrajająca opowieść. Policjanci zajmują się głównie piciem alkoholu, korzystaniem z usług prostytutek, samochodami, braniem łapówek, a dopiero w ostatniej kolejności pracą.

dodano: 04.02.2013

Postrzelaj z nami!

Chcesz odreagować zły dzień na uczelni, bądź w pracy? Nie wiesz co zrobić z wolnym czasem? Masz ochotę zorganizować imprezę, lecz nie masz do tego warunków? A może, po prostu szukasz nowego hobby? Twoje wymagania w stu procentach spełni Ośrodek Strzelecki im. J. Flaszy w Pucicach.

dodano: 02.02.2013

Prawobrzescy złodzieje nie śpią

Dwójka zamaskowanych bandytów nie daje spokojnie spać właścicielom sklepów na Prawobrzeżu. Ostatniego dnia stycznia uderzyli po raz kolejny, tym razem na ulicy Lnianej, w małym sklepie spożywczym.

dodano: 01.02.2013

Kulig w Puszczy Bukowej

Rada Osiedla Bukowe-Klęskowo oficjalnie potwierdziła datę kuligu, o którym wcześniej wspominaliśmy na naszym portalu. Odbędzie się on w sobotę, 9 lutego od godziny 10.

dodano: 01.02.2013

Struga wciąż się zmienia

Południowa jezdnia wspomagająca Struga, zostanie przebudowana. Od poniedziałku czwartego lutego zmieni się organizacja ruchu w tym rejonie. Zmiany zostaną wprowadzone po porannym szczycie.

dodano: 31.01.2013

Facebook