Archiwum artykułów

Sonda

Za nami niewątpliwa przyjemność przeżycia jednego z najdłuższych weekendów w roku. Jak popularną „majówkę” spędzali mieszkańcy Prawobrzeża?

dodano: 07.05.2013

Panaceum

Ostatni film Stevena Soderberga jest zaskakującym thrillerem z podtekstem społecznym, który spodoba się zarówno miłośnikom dobrych zagadek kryminalnych jak i filmowej krytyki zachodniego społeczeństwa. Główną bohaterką Panaceum jest Emily (Rooney Mara), która od lat zmaga się z depresją.

dodano: 07.05.2013

Mistrzowie Parkowania nie odpoczywają

Majowy weekend sprzyja ogólnie pojętemu relaksowi oraz rozwijaniu pasji Polaków jaką jest grillowanie. Jednak nie wszyscy postanowili w ten schemat się wpasować. Mistrzowie Parkowania nie robią sobie wolnego od utrudniania życia mieszkańcom Szczecina.

dodano: 06.05.2013

Fotografia z magnolią

Zakład Usług Komunalnych przygotował zabawę dla wszystkich mieszkańców Szczecina. Jest to konkurs fotograficzny mający przedstawiać najpiękniejszą magnolię. Wśród nagród znajdują się między innymi tablety.

dodano: 05.05.2013

Nowe obiekty przy "Pomarańczowym" boisku

Minął prawie rok odkąd boisko przy ulicy Pomarańczowej miało zostać wzbogacony o szatnie, kabiny prysznicowe oraz portiernie. Mimo wielu perturbacji budowa w końcu zostanie kontynuowana.

dodano: 05.05.2013

Prace Nad Rudzianką

Już na początku marca ruszyły prace wokół stawu Nad Rudzianką. Powstać ma tam teren rekreacyjny na wzór tego nad jeziorem Miedwie.

dodano: 03.05.2013

Sprzątaj po swoim psie

Prawo stanowi, iż każdy właściciel psa ma obowiązek sprzątania po swoim czworonogu. Miasto stara się w tym pomagać, rozdając specjalne zestawy do uprzątania odchodów.

dodano: 02.05.2013

Kolejne zmiany w działaniu buspasa

Po raz kolejny zmieniły się zasady korzystania z buspasa znajdującego się, przy ul. Energetyków.

dodano: 01.05.2013

Nowy Dom Samopomocy Społecznej w Szczecinie

Do zadań tej instytucji należeć będzie świadczenie usług na rzecz osób wymagających opieki i pielęgnacji.

dodano: 01.05.2013

Sonda

W aktualnym wydaniu naszej gazety postanowiliśmy spytać naszych czytelników o to, czy są zadowoleni z kierunku, w którym zmierza prawobrzeże. Czy są zadowoleni z rozwoju tej części miasta. Oto, co nam odpowiedzieli:

dodano: 01.05.2013

Facebook