Archiwum artykułów

Wiosna w "Słonecznej Dziewiątce"

22 marca w Przedszkolu Publicznym nr 9 odbyło się uroczyste powitanie długo oczekiwanej wiosny.

dodano: 07.05.2012

Przedszkole Promujące Zdrowie

Przedszkole promujące zdrowie to takie, w którym dominuje troska o zdrowie i dobre samopoczucie fizyczne, psychiczne i społeczne dzieci, nauczycieli, i pozostałych pracowników placówki.

dodano: 07.05.2012

Bezpłatne badania dla kobiet

Pracownia MAMMOGRAFICZNA Zakładu Diagnostyki Obrazowej SPS ZOZ „ZDROJE” przy ul. Mącznej 4 serdecznie zaprasza Panie w wieku 50-69 lat do wzięcia udziału w Programie Profilaktyki Raka Piersi finansowanym ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.

dodano: 07.05.2012

Najlepszy pielęgniarz wśród pielęgniarek

Informujemy, iż pielęgniarz z Oddziału Intensywnej Terapii i Anestezjologii –Szpitala w Zdrojach STANISŁAW BILSKI - zwyciężył w konkursie „Pielęgniarka Roku”, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie

dodano: 07.05.2012

Działania prewencyjne pn. "Majówka"

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie i z Oddziału Prewencji przeprowadzili działania kontrolno-prewencyjne, których podstawowym celem była poprawa stanu bezpieczeństwa na terenie miasta.

dodano: 05.05.2012

Dni Bezpieczeństwa na Majowym

W kwietniu 2012r. w Gimnazjum nr 7 na Osiedlu Majowym przeprowadzono Dni Bezpieczeństwa. Wszystkie inicjatywy były związane z uzależnieniami od środków psychotropowych. Wychowawcy klas w ciągu roku przeprowadzili lekcje wychowawcze na temat skutków picia alkoholu, zażywania narkotyków, palenia papierosów.

dodano: 05.05.2012

Na Prawobrzeżu kupią hybrydy

Przetarg na zakup trzech nowych autobusów z napędem spalinowo - elektrycznym ogłosiło Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie”

dodano: 04.05.2012

Przedszkolaki śpiewały z rodzicami

Po raz kolejny Przedszkole „Uśmiech” zaprosiło rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi. Kilka dni temu odbył się VIII Festiwal Piosenki Rodzinnej. Było jury, błyskały flesze aparatów fotograficznych, a na deser wszyscy otrzymali od jednego z wykonawców wspaniały placek z truskawkami.

dodano: 02.05.2012

Flaga w majowe święta

Pierwsze dni maja – święta państwowe. Przy domach pełno jest wywieszonych flag państwowych. Nie zawsze jednak prawidłowo. Jak wieszać flagę? Jak długo powinna wisieć?

dodano: 02.05.2012

440 pięknych kotów, 84 najpiękniejszych

440 kotów z Polski i z zagranicy można było podziwiać podczas XIII i XIV Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych, które w miniony weekend odbyły się w hali MTS. Choć impreza odznaczała się wysokim poziomem możliwe, że w Szczecinie odbyła się po raz ostatni.

dodano: 30.04.2012

Facebook