Archiwum artykułów

Z Prawobrzeżem.info po Europie – Wiedeń

Lipiec to czas wakacji, kąpieli, zarówno tych wodnych jak i słonecznych oraz odpoczynku. Przez pierwsze dwa tygodnie redaktor, Rafał Czajkowski, odwiedzi Pragę, Wiedeń oraz Budapeszt, szukając cech wspólnych ze szczecińskim Prawobrzeżem.

dodano: 21.07.2013

Sukces szpitala w Zdrojach

Lekarze oddziału neurochirurgii w Zdrojach odnieśli niemały sukces. Przeprowadzili oni udaną operację na u pacjentów cierpiących na chorobę moyamoya.

dodano: 20.07.2013

Hybrydowy autobus w Szczecinie

Plany zakupu nowego autobusu przez SPA Dąbie doszły do skutku. Hybrydowy pojazd w końcu przyjechał do naszego miasta.

dodano: 19.07.2013

Wypadek na jeziorze Dąbie

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę na jeziorze Dąbie. Przewrócił się jacht z przebywającymi na nim dwiema dorosłymi osobami.

dodano: 19.07.2013

Problem w SP59

Rozbudowa w SP59 niestety nie zakończy się na czas. Pracę spowolnił problem z konstrukcją stropodachu.

dodano: 19.07.2013

Więcej ratowników na kąpieliskach

Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce między innymi na kąpielisku w Dąbiu, zmusiły do działania firmę MultiGrupa. Pierwszą decyzją jest zwiększenie ratowników przebywających wokół akwenów.

dodano: 17.07.2013

Problemy na kąpielisku w Dąbiu

Ostatni weekend nie należał do najspokojniejszych na kąpielisku w Dąbiu. Wykryto tam nieprawidłowości, przez co pojawiła się czerwona flaga.

dodano: 17.07.2013

World War Z

Najnowsza produkcja z Bradem Pittem zachwyca ogromną dynamiką i rozmachem, choć jej fabuła może się wydawać nieco zbyt schematyczna i mało oryginalna. Jest to jednak ciekawy przykład kina, w którym głównymi bohaterami, oprócz żywych ludzi, są zombie, albo raczej nieumarli. Rozmaite kinowe wariacje na temat chodzących trupów, przeżywają obecnie swój prawdziwy renesans, a World War Z prezentuje się na ich tle całkiem przyzwoicie.

dodano: 15.07.2013

Andrzej Nesterowicz - człowiek z mikrofonem w ręku

Andrzej Nesterowicz od ponad 12 lat zapewnia rozrywkę mieszkańcom Prawobrzeża. Chyba każdy z czytelników słyszał o dyskotece Palms Club lub imprezach otwartych prowadzonych przez niego.

dodano: 14.07.2013

„Mistrzowie Parkowania” na Słonecznym

Pierwsze nie czytelnicze zgłoszenie o „Mistrzach Parkowania”, które ukaże się na naszych łamach. Wystarczy trzy minutowy spacer, by znaleźć kierowców parkujących w niepoprawny sposób.

dodano: 13.07.2013

Facebook