Archiwum artykułów

Hurra kładki gotowe do użytku

Po dwóch latach budowy!! 2 czerwca zostaną oddane do użytku kładki dla pieszych przy ul Gdańskiej i przy ulicy Merkatora. Wcześniej po kładkach mieliśmy chodzić w 2011 roku. Po rocznym poślizgu kładki są.

dodano: 01.06.2012

„Mundial 2006” - fotoreportaż w Delcie

Korzystając z bliskości Berlina, gdzie odbywały się mecze, fotograficy Szczecińskiego Towarzystwa Fotograficznego uwiecznili okołostadionową atmosferę towarzyszącą meczom.

dodano: 30.05.2012

Morskie animacje

Po raz trzeci uczniowie Zespołu Szkól Specjalnych w Zdrojach oraz ich rówieśnicy z Patzig na Rugii spotkali się podczas Polsko-Niemieckich warsztatów związanych z tematyką morską. Wcześniej młodzi Niemcy i Polacy pracowali podczas realizacji projektu pt.”Poczuć wiatr w żaglach”. Kilka dni temu zakończyli pracę w edukacyjnym programie pt.” Morskie Animacje.”

dodano: 30.05.2012

Wiosna w obiektywie

Kilka dni temu w holu Szkoły Podstawowej nr 74 na Osiedlu Bukowym odbył się niezwykły wernisaż wystawy fotograficznej pt. „Wiosna, wiosna”. Autorkami zdjęć są uczennice Szkoły Podstawowej nr 74: Karolina Chociej, Wiktoria Zębala, Karolina Kuś, Marta Salamon. Opiekunką grupy jest Małgorzata Lewandowska. Patronat medialny i merytoryczny sprawuje Dwutygodnik i Portal Internetowy Prawobrzeze. info.

dodano: 28.05.2012

Buk „Trójki” w Puszczy Bukowej

Przy dźwiękach „12 groszy” w wykonaniu trio Baltic Neopolis Orchestra oraz na sygnał sygnalisty Lasów Miejskich dwumetrowy Buk został posadzony w Puszczy Bukowej - nieopodal Jeziora Szmaragdowego W taki sposób Szczecin uczcił 30 lecie Listy Przebojów Trójki.

dodano: 27.05.2012

Peletonem przez Zdroje

Miłośnicy rowerów ze wschodniej części województwa zjechali się do Zdrojów, by wspólnie wyruszyć do centrum Szczecina na obchody „Święta Cyklicznego” 27 maja.

dodano: 27.05.2012

Babi Targ na Prawobrzeżu

W minioną sobotę, 26 maja, w Szczecinie odbyła się pierwsza edycja Babiego Targu. Do Top Shopping na Prawobrzeżu przyszło około 80 pań chcących wymienić się ciuchami.

dodano: 26.05.2012

Zabawy z Peppą w C.H. Gryf

Wszystkie maluchy, które w piątkowe popołudnie 25 maja przybyły do C.H. Gryf, mogły przeżyć niezapomnianą przygodę ze Świnką Peppą – nie tylko zagrać z nią w piłkę, ale także poprzez zabawy przenieść się w jej świat.

dodano: 26.05.2012

Dzień dla najmłodszych w C.H. Gryf

Zbliża się Dzień Dziecka i piłkarskie mistrzostwa Euro 2012. Z tej okazji C.H. Gryf organizuje w piątek 25 maja, akcję „Zagraj w piłkę ze Świnką Peppą”. Będzie dużo atrakcji dla najmłodszych.

dodano: 25.05.2012

Ponad milion złotych dla Szpitala w Zdunowie

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego przyznał z budżetu Województwa dotacje dla Specjalistycznego Szpitala w Szczecinie Zdunowie:

dodano: 25.05.2012

Facebook