Archiwum artykułów

22 października – Światowym Dniem Jąkających się

Żyją w śród nas, z nami pracują, bawią się i uczą. Często jednak zostają z boku, „nie wiele mówią a jeśli mówią to jakoś inaczej: długo, przerywanie, bardzo się przy tym męcząc”. Pozornie śmieszni, chaotyczni, czasem uciążliwi w rozmowie, nie cieszą się powodzeniem w grupie rówieśniczej. Osoby jąkające się, bo o nich tu mowa, skrywają w sobie wiele istotnych dla nas wartości, które ciężko im jest nam zaprezentować: wysoki poziom intelektualny, różnego rodzaju zdolności, ciekawe zainteresowania, dowcip, dobro, lojalność.....

dodano: 15.10.2012

21. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne za nami

Tegoroczna edycja Targów Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne, jaka odbyła się w dniach 5-7 października, zgromadziła ponad 80 wystawców i ponad 7000 zwiedzających. Jak ją zapamiętamy? 14 nowości w ofercie wystawców, ale też nowości w programie: Strefa Wnętrz Komercyjnych, seminaria „Wnętrza dla biznesu”, Strefa Designera w nowej odsłonie, Akademia Dobrze Mieszkaj, I Szczecińskie Zawody Płytkarzy oraz „Kuchnia Marzeń” – RUST R8. Zapamiętamy ponadto młode małżeństwo – zwycięzców jednej z konkursowych nagród, które na targach znalazło wszystko, czego potrzebowało do wykończenia i urządzenia swojego nowego mieszkania.

dodano: 13.10.2012

MAMY DZIECKO, idziemy na targi

Dla całych rodzin, dla firm i instytucji z dziećmi związanymi, dla ich wspólnych spotkań - Targi dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO w Szczecinie. Druga edycja odbędzie się w dniach 20-21 października.

dodano: 13.10.2012

Jest setka!

Fantastyczne! Jest już sto osób, które poprzez Facebook'a udowadniają, że lubią Prawobrzeże. Jest nam bardzo miło, że poprzez nowoczesny sposób komunikowania się utożsamiacie się z miejscem gdzie mieszkacie, a tym samym zaświadczacie, że Prawobrzeże to miejsce, gdzie można mieszkać i które można polubić.

dodano: 13.10.2012

Konkurs fotograficzny

Wszystkich amatorów fotografii zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym! Co 2 tygodnie spośród nadesłanych zdjęć będą wybierane dwa najlepsze. Jedno zdjęcie otrzyma nagrodę redakcji, natomiast drugie będzie wybierane przez czytelników na naszym profilu na Facebook'u: www.facebook.com/Prawobrzeze.info. Tematem przewodnim pierwszego etapu konkursu jest: "Ciekawe miejsce na Prawobrzeżu". Nagrodami są zaproszenia do kina Helios na Prawobrzeżu. Chętnych prosimy o nadsyłanie fotografii na adres e-mail: konkursy@prawobrzeze.info. Termin przyjmowania prac upływa 23.10.2012 r.

dodano: 13.10.2012

Rak nie wyrok !

Przy kolejnym samobadaniu piersi pani Monika zauważyła u siebie zgrubienia i grudki. W pierwszej chwili szok i panika, to chyba rak. Przecież koleżanki mówiły, że w ten sposób objawia się nowotwór piersi. Czy rzeczywiście mają rację? Jak stwierdzić czy to już nowotwór, czy to tylko zmiany związane z cyklem miesięcznym u pani Moniki? Do kogo się udać po poradę?

dodano: 11.10.2012

Polska Światłoczuła w Delcie

10 października, godz. 19:00 - Polska Światłoczuła - Lęk wysokości (projekcja filmu + spotkanie ze scenografem - Elwirą Plutą).

dodano: 08.10.2012

Dysleksja - zaburzenie rozwojowe czy wymówka

Podczas kolejnej kontroli postępów w nauce naszego dziecka w dzienniczku ucznia odkrywamy zaproszenie do szkoły. Pojawiamy się w szkole, a nauczycielka mówi, że dziecko wierci się, biega po klasie, ma problemy z koncentracją, często robi błędy podczas pisania, nie potrafi skupić się na czytaniu. Po spotkaniu zadajemy sobie pytanie, co się dzieje? Przecież nasz synek był zawsze taki grzeczny i zdolny!

dodano: 05.10.2012

Jesienny uśmiech

Rzut kaloszem, toczenie dyni, mini golf oraz rodzinny bieg na nartach to konkurencje, z jakimi musieli zmierzyć się rodzice i przedszkolaki podczas VI Olimpiady Uśmiechu która kilka dni temu odbyła się Przedszkolu Uśmiech przy ul. Jasnej. Sportowym zmaganiom rodzinnym towarzyszyła piękna jesienna pogoda.

dodano: 05.10.2012

Ogłaszamy wyniki konkursu

Mamy już wyniki naszego konkursu, w którym do wygrania były bilety na Targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne!

dodano: 04.10.2012

Facebook