Archiwum artykułów

Wicemistrz olimpijski najlepszy w Szczecinie

Bjorn Otto z Niemiec zwyciężył w VIII Mitingu Skoku o Tyczce który odbył się w 9 września 2012 r na Palcu Lotników w Szczecinie. Niemiec pokonał poprzeczkę na wysokości 5m 60 cm

dodano: 10.09.2012

Wskocz na wyższy poziom edukacji!

Nikt nie podważy Twojej wiedzy, jeśli będziesz prezentował wysoki poziom. Osiągniesz go decydując się na naukę w Szczecińskim Centrum Edukacyjnym.

dodano: 10.09.2012

Łubinowa zmienia się

Postępują prace na wlocie ul. Łubinowej. Mimo zwężenia tego odcinka jezdni do jednego pasa ruchu oraz sygnalizacji świetlnej, nie tworzą się dłuższe przestoje w ruchu.

dodano: 09.09.2012

Wernisaż w Delcie

7 września w Galerii Klubu Delta w Dąbiu odbył się wernisaż wystawy prac plastycznych szczecińskiego artysty-plastyka Stefana Gargały. Na wystawie zgromadzono kilkadziesiąt prac malarskich, które są plonem ostatnich działań plastycznych autora.

dodano: 09.09.2012

Zarzut za rozbój

Mundurowi z Dąbia zatrzymali w bezpośrednim pościgu młodego mężczyznę, który dusząc i obezwładniając mieszkankę Szczecina ukradł jej pieniądze i telefon komórkowy. 21–latkowi za popełnione przestępstwo grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Nie wykluczone, że dziś wobec sprawcy zastosowany zostanie środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

dodano: 08.09.2012

Światowy tenis w Szczecinie

Jubileusz na kortach przy Wojska Polskiego! Po raz dwudziesty do Szczecina zjadą tenisiści z całego świata by rywalizować w 20 Turnieju Tenisowym Pekao Szczecin Open 2012. Turniej potrwa od 17 do 23 września i rozegrany zostanie tradycyjnie na kortach przy ul Wojska Polskiego.

dodano: 08.09.2012

VIII MITYNG SKOKU O TYCZCE SZCZECIN 2012

To już ósma edycja popularnego mityngu skoku o tyczce rozgrywanego w centrum Szczecina. Zawodnicy skakać będą tuż nad głowami kibiców na wysokości prawie sześciu metrów na tle śródmiejskich kamienic otaczających Plac Lotników. Co roku popis najlepszych zawodników ogląda na żywo kilka tysięcy widzów i kolejnych kilkadziesiąt tysięcy przed telewizorem.

dodano: 05.09.2012

Centrum Żeglarskie zaprasza

Rozpoczęliśmy zapisy do Centrum Żeglarskiego. 4 sekcje, 16 grup – jest z czego wybierać. Uruchomiliśmy e-rekrutację, aby dodatkowo ułatwić dołączenie do grona uczestników naszych zajęć.

dodano: 04.09.2012

Uczniowie już w ławkach

Po ponad dwumiesięcznej przerwie uczniowie zasiedli w szkolnych ławkach. Dla pierwszaków było to nie lada wyzwanie. Nowa szkoła, wszyscy odświętnie ubrani, nowa wychowawczyni, wiele nowych koleżanek i nowych kolegów. Wielu starszych uczniów z rozrzewnieniem wspominało wakacje.

dodano: 03.09.2012

Obiad po chińsku, lunch po turecku - wrześniowe promocje w „China Town” i „Soffra”

Dobre jedzenie w przystępnych cenach. Lunch na wynos na miarę kieszonkowego. Obiad dla całej rodziny w fajnym miejscu. Jeden lokal i dwa bary: azjatycki „China Town” i turecki „Soffra”, w C.H. „Helios”, przy ul. Rydla 52. We wrześniu w ofercie specjalne promocje.

dodano: 01.09.2012

Facebook