Archiwum artykułów

Wakacje ze sztuką

Jak zaplanować wakacje w lipcu dzieciom i młodzieży? Miejski Ośrodek Kultury w Dąbiu organizuje zajęcia artystyczne, dzięki którym spędzą one czas w sposób kreatywny.

dodano: 30.06.2012

Warsztaty artystyczne w klubie "Dąb"

W dniach 2-6 lipca w godz. 10-13 w klubie "Dąb" będą odbywać się warsztaty. To ciekawy sposób na spędzenie pierwszych dni wakacji, a przy tym sposób rozwinięcia swoich zdolności.

dodano: 29.06.2012

Miejsce, gdzie zaczyna się podróż po smakach

By ugotować coś dobrego potrzeba dobrej jakości składników. Smak potraw podkreślą odpowiednio dobrane przyprawy. Te orientalne przeniosą nasze zmysły w dalsze zakątki świata. Rozpocznij podróż po smakach w sklepie „Przyprawy Świata”!

dodano: 29.06.2012

AUDIOBRZEGI 2012

W dniach 26-29 czerwca 2012 roku już po raz czwarty w Szczecinie odbywają się warsztaty muzyczne z udziałem znakomitych polskich muzyków. Przedsięwzięcie to, wcześniej funkcjonujące pod nazwą „Szczecińskie Warsztaty Muzyki Rozrywkowej”, od tegorocznej edycji zyskało nową nazwę: AUDIOBRZEGI.

dodano: 28.06.2012

Wakacyjne zmiany komunikacyjne

W związku z rozpoczęciem wakacji i okresu urlopowego wprowadzone zostają następujące zmiany w kursowaniu środków komunikacji miejskiej.

dodano: 27.06.2012

Co wisi w powietrzu?

Na pytanie, co wisi w powietrzu kilka dni temu próbowali odpowiedzieć uczniowie Gimnazjum nr 35 w Załomiu podczas XII Sesji Naukowej pod jakże tajemniczym tytułem „Co wisi w powietrzu”. W trakcie trwania sesji uczniowie dowiedli, że to, co wisi w powietrzu, może niepokoić.

dodano: 26.06.2012

Gimnazjaliści tworzą przyszłość !

Po trzech latach intensywnej pracy badawczej w Gimnazjum nr 23 w Zdrojach pełnym sukcesem zakończono realizację projektu naukowo-badawczego pt. „Z fizyką, matematyką i przedsiębiorczością zdobywamy świat”. Podczas pracy nad projektem zrealizowano 73 doświadczenia z fizyki i matematyki. W zakresie przedsiębiorczości, młodzież poznawała zasady zdobywania funduszy i kredytów na realizację projektów gospodarczych

dodano: 25.06.2012

Spacerem po prawobrzeżnej gastronomii i knajpach

Prawobrzeże kryje w sobie niejedną kulinarną niespodziankę. Warto poznać gastronomię na Prawobrzeżu i przekonać się, że także tu można smacznie zjeść czy spotkać się ze znajomymi na piwie.

dodano: 23.06.2012

Dąbskie atrakcje na początek lata

Jeśli wakacje, to plaża i woda. Jeśli woda, to sporty wodne i dobra zabawa. W sobotę 23 czerwca na plaży przy Jeziorze Dąbie odbył się czwarty Dąbski Piknik Wodny.

dodano: 23.06.2012

„Wszystko, co nasze, Polsce oddamy…”

Blisko setka harcerzy zaśpiewała tradycyjną pieśń „Wszystko, co nasze, Polsce oddamy” podczas inauguracji sezonu żeglarskiego, który odbył się w Harcerskim Ośrodku Morskim nad Jeziorem Dąbskim. Po dość długiej nieobecności harcerze ponownie zawitali do HOM-u. Po blisko rocznej pracy na przystani przy ul. Żaglowej w Dąbiu działa 47 harcerzy wodniaków, a dowodzi nimi Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego HOM, kapitan jachtowy harcmistrz Władysław Kijowski.

dodano: 20.06.2012

Facebook