Archiwum artykułów

Uczta jazzowa w Delcie

Po raz kolejny fani jazzu udowodnili, że Prawobrzeże to nie sypialnia Szczecina a znakomite miejsce dla rozwoju kultury. Wiele obaw mieli organizatorzy koncertu jazzowego, który odbył się 17 maja w klubie Delta jednak fani jazzu nie zawiedli i w czwartkowy wieczór licznie stawili się w Delcie, by posłuchać znakomitej muzyki i stworzyć niepowtarzalną atmosferę, która udzieliła się także muzykom. Tego wieczoru jazzmani dali z siebie wszystko.

dodano: 21.05.2012

Weekend licznych atrakcji

W ten weekend, tj. 18-20 maja, wiele działo się w Szczecinie, każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Kto został w domu, niech żałuje!

dodano: 21.05.2012

Babi Targ w Top Shopping

Szafa nie domyka się od nadmiaru ubrań? Nie masz pomysłu co zrobić ze zbędnymi rzeczami, a żal je wyrzucić na śmietnik? A może zwyczajnie chcesz znaleźć dla siebie coś nowego? Teraz nadarza się niepowtarzalna ku temu okazja - pierwszy szczeciński Babi Targ.

dodano: 21.05.2012

Przy Struga powstaje Outlet Park Szczecin

Już w III kwartale tego roku na Prawobrzeżu przy ul. Struga otworzone zostanie pierwsze w regionie centrum wyprzedażowe - Outlet Park Szczecin. Będzie 130 sklepów i 7-salowe kino Helios.

dodano: 17.05.2012

Akcja strażak

14 maja o godz. 9:30 na teren żłobka i przedszkola „Bąbelek” przy ul. Łubinowej 71b zajechał wóz strażacki. Wizyta strażaków nie związana była jednak z pożarem, choć ogień był.

dodano: 17.05.2012

Zmiany na Struga

14 maja przebudowę ul. Struga wizytowali dziennikarze oraz władze miasta. Podczas konferencji prasowej, która odbyła się na placu budowy, wykonawcy robót poinformowali o aktualnym stanie przebudowy ul. Struga i najbliższych zmianach jakie nastąpią w organizacji ruchu.

dodano: 16.05.2012

Majówka na Zdrowie

Edukacja zdrowotna poprzez zabawę, zdrowie dzięki profilaktyce, uroda dzięki zdrowiu – to idee „Majówki na Zdrowie”.

dodano: 15.05.2012

Wały Chrobrego pełne ludzi

Sezon plenerowych imprez dla szerokiej publiczności otworzyły w miniony weekend (tj. 12 i 13 maja) dwa wydarzenia: festyn „Piknik nad Odrą” oraz kiermasz ogrodniczy i wystawa florystyczna pn. „Pamiętajcie o ogrodach”. Nieco chłodniejsza pogoda nie zniechęciła do przyjścia na Wały Chrobrego, które odwiedziły tysiące szczecinian i turystów.

dodano: 15.05.2012

„Piknik nad Odrą” – festyn pełen atrakcji

Już w najbliższy weekend odbędzie się „Piknik nad Odrą”. Na wszystkich, którzy w dniach 12-13 maja br. przybędą na Wały Chrobrego, czekać będzie mnóstwo atrakcji. Zaplanowano prezentację ofert turystycznych, sprzedaż ekologicznej żywności i rękodzieła, degustacje regionalnych specjałów, wycieczki po Szczecinie, konkursy, występy artystyczne, wesołe miasteczko.

dodano: 11.05.2012

Jazz na Prawobrzeżu

Nie lada gratkę sprawili mieszkańcom Prawobrzeża organizatorzy II Szczecińskiego Międzynarodowego Festiwalu Jazzowego MEBA. 17 maja o godz 20.00 na scenie klubu” Delta” w Dąbiu zagra międzynarodowy kwartet jazzowy składający się muzyków z Polski, Niemiec i Stanów Zjednoczonych. Patronat medialny na koncertem objął Dwutygodnik Prawobrzeże .info oraz portal internetowy Prawobrzeże.info

dodano: 10.05.2012

Facebook