Archiwum artykułów

Ponad milion złotych dla Szpitala w Zdunowie

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego przyznał z budżetu Województwa dotacje dla Specjalistycznego Szpitala w Szczecinie Zdunowie:

dodano: 25.05.2012

Uśmiech w Legolandzie

Taką przygodę chciałby przeżyć każdy. Kilka dni temu dzieci z przedszkola „Uśmiech” przy ul. Jasnej odwiedziły Legoland w Danii. Wyjazd do krainy klocków Lego był kolejnym zagranicznym wojażem dzieci z "Uśmiechu". Przedszkolaki były już we Francji.

dodano: 21.05.2012

Zdrowie przede wszystkim

”Majówka na Zdrowie”, która odbyła się na Jasnych Błoniach w minioną sobotę 19 maja była wydarzeniem, podczas którego w atmosferze rodzinnego festynu można było zadbać o zdrowie własne i naszych bliskich. Moc atrakcji, a na koniec koncert zespołu De Mono – na tej imprezie warto było być.

dodano: 21.05.2012

Uczta jazzowa w Delcie

Po raz kolejny fani jazzu udowodnili, że Prawobrzeże to nie sypialnia Szczecina a znakomite miejsce dla rozwoju kultury. Wiele obaw mieli organizatorzy koncertu jazzowego, który odbył się 17 maja w klubie Delta jednak fani jazzu nie zawiedli i w czwartkowy wieczór licznie stawili się w Delcie, by posłuchać znakomitej muzyki i stworzyć niepowtarzalną atmosferę, która udzieliła się także muzykom. Tego wieczoru jazzmani dali z siebie wszystko.

dodano: 21.05.2012

Weekend licznych atrakcji

W ten weekend, tj. 18-20 maja, wiele działo się w Szczecinie, każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Kto został w domu, niech żałuje!

dodano: 21.05.2012

Babi Targ w Top Shopping

Szafa nie domyka się od nadmiaru ubrań? Nie masz pomysłu co zrobić ze zbędnymi rzeczami, a żal je wyrzucić na śmietnik? A może zwyczajnie chcesz znaleźć dla siebie coś nowego? Teraz nadarza się niepowtarzalna ku temu okazja - pierwszy szczeciński Babi Targ.

dodano: 21.05.2012

Przy Struga powstaje Outlet Park Szczecin

Już w III kwartale tego roku na Prawobrzeżu przy ul. Struga otworzone zostanie pierwsze w regionie centrum wyprzedażowe - Outlet Park Szczecin. Będzie 130 sklepów i 7-salowe kino Helios.

dodano: 17.05.2012

Akcja strażak

14 maja o godz. 9:30 na teren żłobka i przedszkola „Bąbelek” przy ul. Łubinowej 71b zajechał wóz strażacki. Wizyta strażaków nie związana była jednak z pożarem, choć ogień był.

dodano: 17.05.2012

Zmiany na Struga

14 maja przebudowę ul. Struga wizytowali dziennikarze oraz władze miasta. Podczas konferencji prasowej, która odbyła się na placu budowy, wykonawcy robót poinformowali o aktualnym stanie przebudowy ul. Struga i najbliższych zmianach jakie nastąpią w organizacji ruchu.

dodano: 16.05.2012

Majówka na Zdrowie

Edukacja zdrowotna poprzez zabawę, zdrowie dzięki profilaktyce, uroda dzięki zdrowiu – to idee „Majówki na Zdrowie”.

dodano: 15.05.2012

Facebook