Archiwum artykułów

Losujemy zaproszenia!

Wśród osób, które zgłoszą się na naszym facebookowym profilu, rozlosujemy 4 zaproszenia na targi Mamy Dziecko (20-21.10, Hala MTS).

dodano: 17.10.2012

Prawobrzeże inwestycyjne

Ponad miliard złotych to koszt inwestycji, które są lub będą realizowane na Prawobrzeżu Szczecina. Te największe to modernizacja ul. Struga, spalarnia odpadów, Szczeciński Szybki Tramwaj czy uzbrojenie terenów Trzebusza i Dunikowa.

dodano: 16.10.2012

22 października – Światowym Dniem Jąkających się

Żyją w śród nas, z nami pracują, bawią się i uczą. Często jednak zostają z boku, „nie wiele mówią a jeśli mówią to jakoś inaczej: długo, przerywanie, bardzo się przy tym męcząc”. Pozornie śmieszni, chaotyczni, czasem uciążliwi w rozmowie, nie cieszą się powodzeniem w grupie rówieśniczej. Osoby jąkające się, bo o nich tu mowa, skrywają w sobie wiele istotnych dla nas wartości, które ciężko im jest nam zaprezentować: wysoki poziom intelektualny, różnego rodzaju zdolności, ciekawe zainteresowania, dowcip, dobro, lojalność.....

dodano: 15.10.2012

21. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne za nami

Tegoroczna edycja Targów Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne, jaka odbyła się w dniach 5-7 października, zgromadziła ponad 80 wystawców i ponad 7000 zwiedzających. Jak ją zapamiętamy? 14 nowości w ofercie wystawców, ale też nowości w programie: Strefa Wnętrz Komercyjnych, seminaria „Wnętrza dla biznesu”, Strefa Designera w nowej odsłonie, Akademia Dobrze Mieszkaj, I Szczecińskie Zawody Płytkarzy oraz „Kuchnia Marzeń” – RUST R8. Zapamiętamy ponadto młode małżeństwo – zwycięzców jednej z konkursowych nagród, które na targach znalazło wszystko, czego potrzebowało do wykończenia i urządzenia swojego nowego mieszkania.

dodano: 13.10.2012

MAMY DZIECKO, idziemy na targi

Dla całych rodzin, dla firm i instytucji z dziećmi związanymi, dla ich wspólnych spotkań - Targi dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO w Szczecinie. Druga edycja odbędzie się w dniach 20-21 października.

dodano: 13.10.2012

Jest setka!

Fantastyczne! Jest już sto osób, które poprzez Facebook'a udowadniają, że lubią Prawobrzeże. Jest nam bardzo miło, że poprzez nowoczesny sposób komunikowania się utożsamiacie się z miejscem gdzie mieszkacie, a tym samym zaświadczacie, że Prawobrzeże to miejsce, gdzie można mieszkać i które można polubić.

dodano: 13.10.2012

Konkurs fotograficzny

Wszystkich amatorów fotografii zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym! Co 2 tygodnie spośród nadesłanych zdjęć będą wybierane dwa najlepsze. Jedno zdjęcie otrzyma nagrodę redakcji, natomiast drugie będzie wybierane przez czytelników na naszym profilu na Facebook'u: www.facebook.com/Prawobrzeze.info. Tematem przewodnim pierwszego etapu konkursu jest: "Ciekawe miejsce na Prawobrzeżu". Nagrodami są zaproszenia do kina Helios na Prawobrzeżu. Chętnych prosimy o nadsyłanie fotografii na adres e-mail: konkursy@prawobrzeze.info. Termin przyjmowania prac upływa 23.10.2012 r.

dodano: 13.10.2012

Rak nie wyrok !

Przy kolejnym samobadaniu piersi pani Monika zauważyła u siebie zgrubienia i grudki. W pierwszej chwili szok i panika, to chyba rak. Przecież koleżanki mówiły, że w ten sposób objawia się nowotwór piersi. Czy rzeczywiście mają rację? Jak stwierdzić czy to już nowotwór, czy to tylko zmiany związane z cyklem miesięcznym u pani Moniki? Do kogo się udać po poradę?

dodano: 11.10.2012

Polska Światłoczuła w Delcie

10 października, godz. 19:00 - Polska Światłoczuła - Lęk wysokości (projekcja filmu + spotkanie ze scenografem - Elwirą Plutą).

dodano: 08.10.2012

Dysleksja - zaburzenie rozwojowe czy wymówka

Podczas kolejnej kontroli postępów w nauce naszego dziecka w dzienniczku ucznia odkrywamy zaproszenie do szkoły. Pojawiamy się w szkole, a nauczycielka mówi, że dziecko wierci się, biega po klasie, ma problemy z koncentracją, często robi błędy podczas pisania, nie potrafi skupić się na czytaniu. Po spotkaniu zadajemy sobie pytanie, co się dzieje? Przecież nasz synek był zawsze taki grzeczny i zdolny!

dodano: 05.10.2012

Facebook