Archiwum artykułów

Bandyta z Prawobrzeża pod kluczem

Szczecińscy policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który w listopadzie br. dwukrotnie napadł na mieszkanki Prawobrzeża, zabierając im pieniądze i dokumenty. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Dąbiu wytypowali i zatrzymali sprawcę. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy aresztu.

dodano: 15.11.2012

W Dąbiu wytwarzają markowa ceramikę

Ruszyła oficjalna produkcja ceramiki "Towary Szczecińskie Stettiner Waren" w Miejskim Ośrodku Kultury w Dąbiu.

dodano: 14.11.2012

Konkurs fotograficzny - etap 3.

Zapraszamy do udziału w trzecim etapie naszego konkursu fotograficznego! Tematem etapu jest: "Architektura Prawobrzeża". Nagrodami są podwójne zaproszenia do Kina Helios na Prawobrzeżu. Chętnych prosimy o nadsyłanie fotografii na adres e-mail: konkursy@prawobrzeze.info. Termin przyjmowania prac upływa 20.11.2012 r. Spośród nadesłanych zdjęć zostaną wyróżnione dwa. Jedno zdjęcie otrzyma nagrodę redakcji, natomiast drugie będzie wybierane przez czytelników na naszym profilu na Facebook'u: www.facebook.com/Prawobrzeze.info.

dodano: 14.11.2012

Śniadanie daje moc

W Zespole Szkół nr 1 w Zdrojach powstał „Klub Śniadaniowy”. W czasie zajęć klubowych starsi uczniowie i nauczyciel będą mogli przekazać najmłodszym cenne informacje w oparciu o 12 zasad zdrowego odżywiania o roli prawidłowego żywienia. Każdy Klub Śniadaniowy będzie mógł wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody.

dodano: 14.11.2012

Saperzy z Podjuch już w domu

Kilka dni temu do Polski wrócili żołnierze XI zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego działającego w ramach Międzynarodowych Sił Wsparcia Bezpieczeństwa w Afganistanie. W skład polskiego kontyngentu wchodziło 87 saperów z 5 Pułku Inżynieryjnego w Podjuchach. Wszyscy saperzy wrócili bezpiecznie do domu.

dodano: 13.11.2012

Językowo - Muzyczne Przedszkole Niepubliczne "Promyk"

Językowo - Muzyczne Przedszkole Niepubliczne "Promyk" organizuje bezpłatne zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które nie są jeszcze przedszkolakami

dodano: 13.11.2012

Szkoła nr 59 bezpieczna!

Kilka dni temu, w ramach realizacji programu „Bezpieczna szkoła” w Szkole Podstawowej nr 59 w Szczecinie przy ul. Dąbskiej, odbyło się spotkanie z żołnierzami 12 Grupy Zabezpieczenia Medycznego - szer. D. Wąsowskim - ratownikiem medycznym z grupy ewakuacji medycznej, saperami 12 batalionu dowodzenia KOIRR, szer. P. Kozłowskim, szer. M. Słupskim.

dodano: 13.11.2012

Obchodzimy Święto Niepodległości

11 listopada to jedna z niewielu dat, które Polakom daje prawdziwy powód do dumy i świętowania. Wtedy to, po 123 latach życia pod zaborami Austrii, Prus i Rosji, w 1918 roku, Rzeczpospolita Polska odzyskała niepodległość.

dodano: 11.11.2012

2. etap konkursu fotograficznego - galeria zdjęć

Publikujemy zdjęcia, które zostały nadesłane na 2. etap konkursu fotograficznego. Zachęcamy do głosowania na najlepszą fotografię na naszym profilu na Facebook'u: www.facebook.com/Prawobrzeze.info. Zwycięskie zdjęcie zostanie nagrodzone podwójnym zaproszeniem do kina Helios oraz zostanie opublikowane w Dwutygodniku Prawobrzeże.info. Wśród osób głosujących również rozlosujemy zaproszenie do kina Helios.

dodano: 10.11.2012

O wolną o niepodległą

9 listopada pod Pomnikiem Niepodległości na Osiedlu Słonecznym odbył się Apel Pamięci z okazji 94. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

dodano: 09.11.2012

Facebook