Archiwum artykułów

Ze Słonecznego do reprezentacji

Sukces uczennicy klasy III w Liceum z Oddziałami Sportowymi w Centrum Kształcenia Sportowego przy ul. Rydla - Adrianny Płaczek. Adrianna jest bramkarką drużyny piłki ręcznej Pogoni Baltica.

dodano: 16.02.2012

Tłusty czwartek

No niestety karnawał zbliża się ku końcowi i przed nami post ,ale póki co to jeszcze mamy do zjedzenia kilka pączków.

dodano: 15.02.2012

Na pomoc dzieciom w Afryce

Uczniowie ze szkoły Podstawowej nr 59 przy ul. Dąbskiej pomagają dzieciom w Afryce. Kilka dni temu w szkole zorganizowano konkurs na lalkę, które reprezentować będzie mieszkańca z jednego z kilku krajów na świecie. Był Japończyk, Amerykanin, mieszkaniec Afryki i Polak. Konkurs wygrała lalka z Polski o imieniu Jaśko. Pieniądze z licytacji lalek zorganizowanej w szkole przeznaczone zostaną na szczepionki i racje żywnościowe dla dzieci w Sierra Leone w Afryce Zachodniej.

dodano: 14.02.2012

Złodzieje w dyskotekach

W ostatnim czasie Policja odnotowała zwiększoną ilość kradzieży w szczecińskich dyskotekach i pubach. Policja ostrzega - okazja czyni złodzieja...

dodano: 12.02.2012

Na pomoc bezdomnym

Mieszkańcy Szczecina, którzy chcą pomóc osobom bezdomnym przetrwać najzimniejsze dni, mogą przekazywać koce oraz ciepłą odzież.

dodano: 12.02.2012

Porozmawiać z Garou, pośpiewać z Celine Dion

Porozmawiać z Garou, pośpiewać z Celine Dion – prawda, że to może być fascynujące. Takie szanse daje nauka języka francuskiego. Pierwszą szkołą na Prawobrzeżu, która uczy języka francuskiego jest Gimnazjum im. Sybiraków na Osiedlu Majowym. Warto spróbować.

dodano: 08.02.2012

Po kładkach na wiosnę

Jakoś nie mamy szczęścia do kładek na Basenie Górniczym.

dodano: 08.02.2012

Miasto pomaga policjantom z Dąbia

6 lutego 2012 r. w siedzibie Komisariatu Policji Szczecin Dąbie, nadinspektor Wojciech Olbryś - Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie, Piotr Krzystek - Prezydent Szczecina oraz inspektor Jacek Wolf - Komendant Miejski Policji w Szczecinie, podpisali porozumienie, w ramach którego Urząd Miejski w Szczecinie przekaże kolejne 1,6 miliona złotych na inwestycję związaną z remontem komisariatu. Ponadto podpisano porozumienie na finansowanie dodatkowych służb w środkach komunikacji miejskiej.

dodano: 06.02.2012

Mamo, tato pobaw się ze mną!

Nauczycielki przedszkolne to nieprzebrana skarbnica pomysłów. Co chwilę zaskakują oryginalnymi pomysłami, a to tylko po to, by nasze pociechy chodzące do przedszkola znakomicie się rozwijały i były przygotowane do podjęcia nauki w szkole. W szukaniu atrakcji dla dzieci nie zapominają o rodzicach. Kilka dni temu w przedszkolu niepublicznym „Uśmiech” odbył się bardzo oryginalny konkurs pt. „Mamo, tato pobaw się ze mną”. Rodzice i dzieci musiały wymyślić grę planszową i podczas konkursu zagrać w nią. Zabawa była znakomita.

dodano: 05.02.2012

Kolejna śmierć w płomieniach

Jedna ofiara śmiertelna oraz szesnastoletnia dziewczyna zatruta dymem - to wynik pożaru, do jakiego doszło w nocy z piątku na sobotę 3/4 lutego 2012 roku w posesji przy ul. Rymarskiej (Podjuchy - Żydowce).

dodano: 04.02.2012

Facebook