Archiwum artykułów

Poradnik pozytywnego myślenia

Tytułowe pozytywne myślenie jest jedynym co właściwie trzyma głównego bohatera filmu, Pata Solitano, przy względnie zdrowych zmysłach. Widz poznaje go w momencie, gdy matka odbiera go z zamkniętego zakładu dla ludzi z problemami psychicznymi, w którym spędził kilka miesięcy.

dodano: 28.02.2013

Bieg im. Jerzego Kortza - podsumowanie

W niedzielę, 17 lutego, odbył się kolejny bieg imienia Jerzego Kortza. Na starcie pojawiło się blisko stu chętnych, którzy mierzyli siły na różnych dystansach.

dodano: 27.02.2013

P[L]awo jazdy

Od nowego roku zasady zdawania na prawo jazdy zostały zmienione. Wielu chętnych, mieszkających w Szczecinie, zdążyło połamać sobie na nim zęby.

dodano: 27.02.2013

Paweł Kulczycki: Moim marzeniem było zostać sportowcem.

Paweł Kulczycki, kierownik pierwszoligowej drużyny koszykówki AZS Radex Szczecin. W rozmowie z dwutygodnikiem Prawobrzeże.info opowiada o swojej pracy, sportowych marzeniach i zmianach po prawej stronie odry.

dodano: 23.02.2013

Sonda

Postanowiliśmy poruszyć temat bezpieczeństwa po prawej stronie Odry. Ostatnimi czasy dużo mówiło się o włamaniach i kradzieżach. Czy prawobrzeżanie czują się bezpiecznie? Postanowiliśmy ich o to zapytać.

dodano: 22.02.2013

Międzygimnazjalny Konkurs Valentine Love Song.

18 lutego w Gimnazjum nr 7 im. Sybiraków już po raz piąty odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Valentine Love Song. W tym roku w konkursie wzięło udział osiem solistek z pięciu szczecińskich gimnazjów. Mieliśmy zaszczyt gościć uczennice z Gimnazjum nr 6, 9, 15 oraz 29. Wśród uczestniczek była też uczennica naszej szkoły.

dodano: 22.02.2013

Słoneczne z nową pętlą autobusową

Osiedle Słoneczne już niedługo może doczekać się nowej pętli autobusowej. Aktualnie trwają pracę nad odnowieniem starego już postoju dla szczecińskich środków lokomocji.

dodano: 21.02.2013

Jak nie wygrywasz 3:0 to...

We wtorkowy wieczór drużyna Prawobrzeże.info rozgrywała kolejne ligowe spotkanie o punkty. Tym razem uległa na parkiecie rywala, po tie-breaku, 2:3.

dodano: 20.02.2013

Operacja, która zwiększa szanse chorych dzieci

W Zdrojach odbyła się pierwsza operacja neurochirurgiczna. To ważny dzień dla naszego regionu.

dodano: 20.02.2013

Szczeciński Szybki Tramwaj o krok bliżej

Wszystko wskazuje na to, że legendy o SST są blisko spełnienia. Formalności nie będą już dłużej przeszkodami na drodze do realizacji prac nad tym projektem.

dodano: 19.02.2013

Facebook