Archiwum artykułów

Crimson Peak. Wzgórze krwi

Wzgórze krwi to kolejny malowniczy dreszczowiec wyreżyserowany przez Guillermo del Toro. Jego akcja obsadzona jest częściowo w Ameryce, a częściowo w wiktoriańskiej Anglii, przez co obraz ma niepowtarzalny charakter dziewiętnastowiecznych romansów gotyckich. Do tego film ma gwiazdorską obsadę i naprawdę ciekawe efekty specjalne. To prawdziwa wizualna uczta dla każdego, kto lubi gotycką estetykę.

dodano: 27.10.2015

Przymykają Batalionów

Szczecińska Energetyka Cieplna informuje o czasowej zmianie organizacji ruchu w ul. Batalionów Chłopskich w Zdrojach.

dodano: 26.10.2015

Pielegniarka z urazami, pijany trzeźwieje

42-letni pacjent zaatakował pielęgniarkę w Szpitalu Zdunowo.

dodano: 25.10.2015

Kto naprawi płot?

Pytanie postawione w tytule wydaje się retoryczne, bo odpowiedź nasuwa się sama.

dodano: 25.10.2015

Zmień czas

Po siedmiu miesiącach obowiązywania w Polsce tzw. czau letniego, w nocy z 24 na 25 października wracamy do czasu środkowoeuropejskiego.

dodano: 24.10.2015

Plaga podrzutków

Mieszkańcy rejonu Dąbie Osiedle czekają na ostateczne zakończenie sezonu działkowego.

dodano: 24.10.2015

Sądzą wypadek w Wielgowie (aktualizacja)

W maju pijana kobieta jadąc autem terenowym potrąciła w Wielgowie 15-latkę, która w wyniku odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu.

dodano: 23.10.2015

Przesyt…

Kampania wyborcza do Parlamentu rządzi się swoimi prawami, ale jeśli nastąpi przesyt, skutek może być odwrotny od zamierzonego.

dodano: 22.10.2015

Międzynarodowy Rok Światła w III Liceum Ogólnokształcącym w Dąbiu

Poświęcanie konkretnego roku wybitnym postaciom nie jest niczym zaskakującym. Jednak nie tylko ludzie, którzy zasłużyli się dla ludzkości, są godni uwagi. Czasami warto zastanowić się nad bardziej przyziemnymi sprawami, bez których nasze życie byłoby o wiele trudniejsze.

dodano: 21.10.2015

Praktykant

Nowa komedia Nancy Meyers jest tak samo zabawna i urocza jak jej poprzednie filmy, a do tego ma drugie dno i wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia o współczesnym świecie. Jeśli macie ochotę na sporą dawkę błyskotliwego humoru i film z oskarową obsadą, Praktykant z pewnością wam się spodoba.

dodano: 21.10.2015

Facebook