Mikołajkowa siatkówka

24.11.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Przed nami Jubileuszowy 10. Turniej Siatkówki o Puchar Redaktora Naczelnego Dwutygodnika Prawobrzeże.info.

Przed nami Jubileuszowy 10. Turniej Siatkówki o Puchar Redaktora Naczelnego Dwutygodnika Prawobrzeże.info. Tradycyjnie miejscem rozgrywek będzie Gimnazjum nr 7 na osiedlu Majowe. Jak informuje pani Agnieszka Kossek współorganizator turnieju z ramienia Gimnazjum nr 7, weźmie w nim udział 8 drużyn ze szczecińskich gimnazjów.
 
Od początku rozgrywkom patronuje nasza redakcja. – Już 10 lat współorganizujemy z Gimnazjum nr 7 turniej siatkówki – mówi Krzysztof Kołakowski, redaktor naczelny Dwutygodnika Prawobrzeże.info. – Daje nam to wiele satysfakcji, ale co ważniejsze sprawia, że młodzież aktywnie spędza czas na sportowej rywalizacji. W tym roku odbędzie się jubileuszowy turniej i jestem pewien, że będziemy w stanie zapewnić jeszcze więcej atrakcji, a dzięki sponsorom również atrakcyjne nagrody dla zawodników – dodaje Krzysztof Kołakowski.
 
 – Cieszę się, że Dwutygodnik Prawobrzeże.info okazuje tyle zaangażowania w organizację Turnieju – mówi Agnieszka Kossek. Taki turniej to doskonała forma popularyzacji siatkówki wśród uczniów jak i zachętą do aktywności, której dziś tak bardzo młodzieży brak – dodaje współorganizatorka turnieju. Oprócz ewidentnych korzyści jakie daje samo uprawianie sportu – zauważa Agnieszka Kossek, jest też płaszczyzną do zdrowej sportowej rywalizacji. Cieszę się, że są ludzie, którzy wkładają wiele serca i czasu, by wszystko odbyło się na odpowiednim poziomie organizacyjnym i z poszanowaniem wszelkich zasad – dodaje pani Kossek.
 
Rozgrywki, które odbywają się w sali Gimnazjum nr 7, obserwują też rodzice gimnazjalistów i nie kryją swoich emocji. Zapraszamy młodych siatkarzy, ich kibiców, a także rodziców na Jubileuszowy 10. Turniej Siatkówki. Rozgrywki odbędą się 5 grudnia w sobotę.
 
EL

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.149.205). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook