Archiwum artykułów

Pogoń na Rydla

Piłkarze Pogoni Szczecin, którzy aktualnie mają przerwę od rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy, odwiedzą jedną ze szkół znajdującą się na Prawobrzeżu. Placówką, w której pojawią się głównie młodzi "Portowcy" jest CKS przy ulicy Rydla 49.

dodano: 04.01.2013

WYŚCIG POKOLEŃ

3 konkurencje pływackie, w których udział wzięły dzieci i członkowie ich rodzin z linii innego pokolenia (dziecko + dziadek, mama, tata, wujek, ciocia itp.) bez względu na wiek. Głównym pomysłodawcą imprezy był pan Adam Parobczy.

dodano: 03.01.2013

Przebieg sylwestrowej zabawy

Tegoroczny sylwester okazał się bezpieczniejszy niż w tamtym roku. W tę noc nie odnotowano żadnych poważniejszych zdarzeń.

dodano: 02.01.2013

Bajkowy Wieczór Trzech Króli

Bajkowy Teatrzyk Otwarty BAJTO, Piwnica przy Krypcie, Zamek Książąt Pomorskich zapraszają na Bajkowy Wieczór Trzech Króli - La Gelette des Rois.

dodano: 02.01.2013

Prawobrzeska sonda

Pierwsze wydanie naszej sondy w 2013 roku będzie dotyczyło, legendarnych już postanowień noworocznych. Dlaczego legendarnych? Bo legenda głosi, że podobno, ktoś, kiedyś dotrwał do postanowionego sobie celu. Jakie postanowienia noworoczne mają mieszkańcy prawobrzeża?

dodano: 01.01.2013

Anioł odleciał

Rondo Reagana, na osiedlu Bukowym, podczas okresu bożonarodzeniowego było wzbogacone o świąteczną ozdobę. Był to oświecony lampkami anioł, który niestety został zniszczony.

dodano: 28.12.2012

Samba na Jasnych Błoniach

Projekt "Rozgrzewamy Szczecin" wchodzi w najgorętszą fazę. Stanie się to już podczas zabawy sylwestrowej, gdzie na Jasnych Błoniach gośćmi będą między innymi tancerze rodem z Brazylii.

dodano: 28.12.2012

Dekalog bezpiecznego Sylwestra

Po okresie świąt Bożego Narodzenia powoli zbliża się czas na huczną zabawę w sylwestrową noc. Czytelnikom naszego portalu chcielibyśmy przypomnieć podstawowe zasady obchodzenia się z fajerwerkami, dzięki którym wszyscy, w jednym kawałku, wejdziemy w nowy rok.

dodano: 28.12.2012

Łyżwy z Mikołajem

Nastrojowa muzyka i biała tafla lodu dobrze wpływała na atmosferę tegorocznych mikołajek. Mieszkańcy Prawobrzeża wraz z całymi rodzinami wybrali się na lodowisko. Czekało na nich wiele atrakcji.

dodano: 27.12.2012

Bajka w Piwnicy przy Krypcie

Bajkowy Teatrzyk Otwarty Bajto wraz z Piwnicą przy Krypcie w Zamku Książąt Pomorskich zaprasza na bajkowe przedstawienie pt. "Księżniczka na ziarnku grochu" H.Ch. Andersena.

dodano: 27.12.2012

Facebook