Archiwum artykułów

Ludzkie szczątki w Dąbiu

Niecodzienne znalezisko miało miejsce podczas remontu jednej z hal Zakładów Mięsnych Agryf. Remontujący odkopali ludzkie kości.

dodano: 07.04.2013

Hybrydowy autobus w Szczecinie

Już w tym roku na szczecińskie ulice wyjedzie autobus o napędzie hybrydowym. Jakie z tego będą płynęły korzyści dla ZDiTM oraz mieszkańców naszego miasta?

dodano: 05.04.2013

Zima nie odpuszcza

Za nami Święta Wielkanocne. Przyzwyczajeni do obserwowania w tym czasie symptomów budzenia się do życia wszystkiego co nas otacza, załamujemy ręce widząc to, co dzieję się za oknami.

dodano: 04.04.2013

Swojska inwestycja

Na Swojskiej szykuje się nowa, sporych rozmiarów, inwestycja. W miejsce parkingu strzeżonego stanąć ma bowiem obiekt wielofunkcyjny, łączący pokoje mieszkalne, część handlową oraz usługową.

dodano: 03.04.2013

Maszt Maciejewicza stanie na Prawobrzeżu?

Na początku marca zdemontowany został Masz Maciejewicza z centrum Szczecina. Jest pomysł aby jego nowe miejsce znalazło się na Prawobrzeżu.

dodano: 03.04.2013

„Mistrzowie Parkowania” - kolejne starcie

Kolejne zgłoszenia dotyczące akcji negującej niepoprawne parkowanie, wpływają na naszą skrzynkę mailową. Coraz więcej czytelników skarży się na „Mistrzów Parkowania”. Oto co znaleźliśmy na naszym mailu.

dodano: 02.04.2013

Wielkanocny Śmigus-Aprilis

Rok 2013 to rok szczególny biorąc pod uwagę Święta Wielkanocne. Dzień po nich bowiem czeka nas Lany Poniedziałek oraz Prima Aprillis.

dodano: 30.03.2013

Fotoradar na Basenie Górniczym

Powtarzające się wypadki na terenie Basenu Górniczego zmusiły radnych Szczecina do podjęcia działań. Na feralnym zakręcie ma stanąć fotoradar, barierki oraz przypomnienie o ograniczeniu prędkości.

dodano: 29.03.2013

Szczecin doczeka się Ikei?

Sklep legenda. Wielu szczecinian już o nim słyszało, jednak jeszcze nikt go nie widział. Najbliższy taki w Poznaniu. Być może już niedługo! Wiele wskazuje na to, że doczekamy się tej oczekiwanych przez tłumy inwestycji.

dodano: 28.03.2013

Maciej Szyszko: Moim marzeniem jest rozegranie setnego sezonu Miejskiej Ligi Basketu.

W tym wydaniu dwutygodnika Prawobrzeże.info rozmawiamy z panem Maciejem Szyszko, który bez wątpienia jest ciekawą osobowością prawobrzeża. Jednak przede wszystkim jest olbrzymim pasjonatem koszykówki.

dodano: 28.03.2013

Facebook