Archiwum artykułów

Emerycie, powiększ swoją emeryturę!

Seniorze, wyobraź sobie, że co miesiąc, bez żadnych wyrzeczeń możesz zapewnić sobie dodatkowe pieniądze, które znacznie poprawią Twoją sytuację finansową. Chcesz spłacić długi, wyjechać do sanatorium, kupić lekarstwa czy po prostu spokojnie opłacić czynsz? Teraz spełnienie takich marzeń stało się realne. Jeśli masz ukończone 65 lat i jesteś właścicielem mieszkania, domu, działki, już teraz możesz otrzymywać dodatkowe pieniądze każdego miesiąca do końca swojego życia.

dodano: 06.02.2013

Studio Odnowy Samochodowej

Czy wiedzieliście, że wgniecenia karoserii można usunąć bez wizyty u lakiernika? Rysy i zadrapania da się zlikwidować bez malowania całego elementu,

dodano: 06.02.2013

Prawdopodobni sprawcy kradzieży w sklepach zatrzymani

W nocy, piątego lutego, złapanych zostało dwóch mężczyzn, którzy prawdopodobnie byli sprawcami włamań do sklepów w ostatnich tygodniach, na Prawobrzeżu. Co ciekawe policjanci dokonali obławy i schwytali ich na gorącym uczynku.

dodano: 06.02.2013

Teatrzyk Bajto zaprasza

Śniegowy bałwanek

dodano: 05.02.2013

Prawobrzeże.info w SALPS-ie

Prawobrzeże.info wkracza na parkiety Szczecińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej (SALPS). Kapitan zespołu oraz naczelny redakcji doszli do porozumienia i podpisali stosowne umowy. Pierwszy, oficjalny mecz będzie miał miejsce już 15 lutego.

dodano: 05.02.2013

Hinduska tancerka

Rada Żivković- Absolwentka Szkoły Baletowej w Szczecinie i Heidelbergu w Niemczech. Uczyła się tańca klasycznego, ludowego i rytmiki. Prowadziła zajęcia klasycznego tańca indyjskiego w całej Europie. Występuje z okazji wielu ważnych zarówno narodowych jak i tradycyjnych uroczystości i świąt indyjskich, w czasie wielkich festiwali Ratha Yatra w rożnych miastach Europy oraz w Indiach. Ostatnio ułożyła choreografię do komedii Marcina Szczygielskiego ,, Single i Remisy”.

dodano: 05.02.2013

Drogówka

Nowy, jak zwykle znakomity film Wojtka Smarzowskiego pokazuje kilka dni z życia warszawskiej policji drogowej. Jak można się domyślać, nie jest to zbyt pozytywnie nastrajająca opowieść. Policjanci zajmują się głównie piciem alkoholu, korzystaniem z usług prostytutek, samochodami, braniem łapówek, a dopiero w ostatniej kolejności pracą.

dodano: 04.02.2013

Postrzelaj z nami!

Chcesz odreagować zły dzień na uczelni, bądź w pracy? Nie wiesz co zrobić z wolnym czasem? Masz ochotę zorganizować imprezę, lecz nie masz do tego warunków? A może, po prostu szukasz nowego hobby? Twoje wymagania w stu procentach spełni Ośrodek Strzelecki im. J. Flaszy w Pucicach.

dodano: 02.02.2013

Prawobrzescy złodzieje nie śpią

Dwójka zamaskowanych bandytów nie daje spokojnie spać właścicielom sklepów na Prawobrzeżu. Ostatniego dnia stycznia uderzyli po raz kolejny, tym razem na ulicy Lnianej, w małym sklepie spożywczym.

dodano: 01.02.2013

Kulig w Puszczy Bukowej

Rada Osiedla Bukowe-Klęskowo oficjalnie potwierdziła datę kuligu, o którym wcześniej wspominaliśmy na naszym portalu. Odbędzie się on w sobotę, 9 lutego od godziny 10.

dodano: 01.02.2013

Facebook