Archiwum artykułów

Bukowy Dżem 5

Już 31 sierpnia odbędzie się kolejna edycja "Bukowego Dżemu". Będzie to piąta odsłona, zdobywających coraz większą liczbę fanów, zawodów deskorolkowych.

dodano: 28.08.2013

Antyterroryści nad Szmaragdowym

Nie był to nalot w stylu obławy ale akcja mogła się wydać dość zagadkowa, kiedy do Centrum Informacji Turystycznej przy Jeziorze Szmaragdowym w Zdrojach zjechał oddział policyjnych antyterrorystów.

dodano: 27.08.2013

Pożegnanie Wakacji 2013

31 sierpnia głównie dla dzieci oraz młodzieży kończy się czas wakacji. Rada Osiedla Zdroje postanowiła hucznie zakończyć ten okres roku kalendarzowego.

dodano: 26.08.2013

Kolejne zmiany związane z SST

Od poniedziałku (26.08) na Prawobrzeżu pojawią się kolejne zmiany w organizacji ruchu. Tym razem wystąpią one na ulicy Zwierzynieckiej oraz Basenie Górniczym.

dodano: 25.08.2013

Projekt "Szczeciński Szybki Tramwaj"

Ponad trzy miesiące trwają prace przy budowie trasy Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju. Przypominamy o utrudnieniach dla kierowców związanych z tym projektem oraz co czeka nas w niedalekiej przyszłości.

dodano: 24.08.2013

Unikalny wygląd tylko z Salonem Unico

Salon Stile Unico na Prawobrzeżu znajduje się w Outlet Park od 22 maja bieżącego roku. Jest to renomowane miejsce, w którym każdy klient może liczyć na najwyższą jakoś oferowanych usług. Co najważniejsze - w niewygórowanej cenie.

dodano: 22.08.2013

„Mistrzowie Parkowania” atakują chodniki

Czas wakacji nie odstrasza kierowców, którzy ciepłe dnie spędzają na utrudnianiu życia pozostałym uczestnikom ruchu. Czujne oko jednego z naszych czytelników przyłapało dwójkę kierowców, którzy z pewnością należą do grona „Mistrzów Parkowania”.

dodano: 21.08.2013

Coraz mniej kłopotów z odpadami!

Ustawa śmieciowa to coś, co wielu mieszkańcom Prawobrzeża spędza sen z powiek. Jak się okazuje, problem staję się coraz mniejszy. A Szczecinianie mogą spokojnie segregować swoje odpady.

dodano: 21.08.2013

Sklep dla samobójców

Sklep dla samobójców do doskonała francuska animacja, zdecydowanie przeznaczona bardziej dla dorosłych niż dla dzieci. Film pełen jest bowiem groteskowego, czarnego humoru, a jego tytuł to wcale nie żart. Akcja naprawdę rozgrywa się w sklepie z asortymentem ułatwiającym jego klientom szybkie, choć często wcale nie bezbolesne, przeniesienie się na tamten świat.

dodano: 20.08.2013

Jest (formalnie) Strefa w Szczecinie

Po miesiącach oczekiwania w niepewności, wreszcie Rada Ministrów RP podjęła decyzję o rozszerzeniu granic Kostrzyńsko-Słubickiej i Mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej o tereny w Szczecinie – poinformował o tym Janusz Piechociński wicepremier i minister gospodarki, który odwiedził nasze miasto.

dodano: 19.08.2013

Facebook