Archiwum artykułów

Zdunowo coraz nowocześniejsze

Cztery lata temu ruszyła rozbudowa Szpitala w Zdunowie. W jej ramach powstały dwa nowe skrzydła, których budowę właśnie ukończono.

dodano: 29.07.2013

Feralny poniedziałek na drogach

Nie najlepiej zaczął się początek tygodnia dla kilku kierowców z naszego miasta. Do wypadków doszło na Moście Pionierów oraz na ulicy Eskadrowej.

dodano: 29.07.2013

Mateusz Wagemann - serce i umysł osiedla Bukowego

Mateusz Wagemann jest sekretarzem Rady Osiedla Bukowe-Klęskowo. Postanowiliśmy zapytać go m.in jak łączy pracę zawodową z tą na rzecz mieszkańców i o to czy ma zakusy polityczne.

dodano: 28.07.2013

Z Prawobrzeżem.info po Europie - Budapeszt

Lipiec to czas wakacji, kąpieli, zarówno tych wodnych jak i słonecznych oraz odpoczynku. Przez pierwsze dwa tygodnie redaktor, Rafał Czajkowski, odwiedzi Pragę, Wiedeń oraz Budapeszt, szukając cech wspólnych ze szczecińskim Prawobrzeżem.

dodano: 28.07.2013

Toniemy w śmieciach?

Kilka tygodni temu sejm wprowadził do życia ustawę „śmieciową”. Brak okresu przejściowego sprawił, że ustawa zamiast ułatwiać - utrudnia. Przez brak kontenerów Prawobrzeże tonie w śmieciach.

dodano: 26.07.2013

Prace przy SST

Mimo upałów za oknem robotnicy nie mają dnia przerwy przy budowie trasy SST. Mija już trzeci miesiąc od rozpoczęcia pierwszych prac.

dodano: 26.07.2013

Wycieczka do Prenzlau

Mimo okresu wakacyjnego Rada Osiedla Bukowe-Klęskowo nie próżnuje. Na dzień 18 sierpnia zorganizowany został wyjazd do Prenzlau.

dodano: 26.07.2013

Nowy parking

Staraniem samorządowej Rady Osiedla Słoneczne, przy ulicy Jasnej powstał parking na około dziesięć samochodów.

dodano: 25.07.2013

Koniec udręki

Po kilku latach starań, wielu skargach od mieszkańców, przyszedł wreszcie kres udręki. Tak mieszkańcy komentują załatwienie sprawy rezonującej siatki ochronnej na boisku Orlik w Centrum Kształcenia Sportowego przy ulicy Rydla.

dodano: 24.07.2013

Sonda

W tym wydaniu naszego dwutygodnika postanowiliśmy zapytać naszych czytelników o wielką imprezę, która zbliża się wielkimi krokami do naszego miasta. Mowa o The Tall Ship Races w dniach od 3 do 6 sierpnia. Co sądzą o tym mieszkańcy Prawobrzeża?

dodano: 23.07.2013

Facebook