Archiwum artykułów

Drobne remonty i duża budowa

Dobiegają końca wakacje, a wraz z nimi okres wytężonych remontów w placówkach oświatowych Szczecina. W tym roku zdecydowana większość szkół wykonywała remonty we własnym zakresie i były to głównie prace malarskie, drobne naprawy i generalne porządki. Wykonane kilka lat temu gruntowane remonty toalet, wymiana stolarki okiennej czy renowacje dachów, dziś owocują wyłącznie drobnymi poprawkami i dają spokój na wiele lat.

dodano: 01.09.2013

Przeszczep płuc w Zdunowie

Szpital w Zdunowie odniósł kolejny, niemały sukces. Udało się przeszczepić płuco u pacjenta chorego na mukowiscydozę.

dodano: 01.09.2013

Ukryty fotoradar

Na Basenie Górniczym wskutek wielu wypadków i zbyt szybkiej jazdy samochodów postawiono fotoradar. Kierowcy narzekają jednak, że jest on niewidoczny i nie robi prawidłowych pomiarów prędkości.

dodano: 31.08.2013

Bukowy Dżem 5

Już 31 sierpnia odbędzie się kolejna edycja "Bukowego Dżemu". Będzie to piąta odsłona, zdobywających coraz większą liczbę fanów, zawodów deskorolkowych.

dodano: 28.08.2013

Antyterroryści nad Szmaragdowym

Nie był to nalot w stylu obławy ale akcja mogła się wydać dość zagadkowa, kiedy do Centrum Informacji Turystycznej przy Jeziorze Szmaragdowym w Zdrojach zjechał oddział policyjnych antyterrorystów.

dodano: 27.08.2013

Pożegnanie Wakacji 2013

31 sierpnia głównie dla dzieci oraz młodzieży kończy się czas wakacji. Rada Osiedla Zdroje postanowiła hucznie zakończyć ten okres roku kalendarzowego.

dodano: 26.08.2013

Kolejne zmiany związane z SST

Od poniedziałku (26.08) na Prawobrzeżu pojawią się kolejne zmiany w organizacji ruchu. Tym razem wystąpią one na ulicy Zwierzynieckiej oraz Basenie Górniczym.

dodano: 25.08.2013

Projekt "Szczeciński Szybki Tramwaj"

Ponad trzy miesiące trwają prace przy budowie trasy Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju. Przypominamy o utrudnieniach dla kierowców związanych z tym projektem oraz co czeka nas w niedalekiej przyszłości.

dodano: 24.08.2013

Unikalny wygląd tylko z Salonem Unico

Salon Stile Unico na Prawobrzeżu znajduje się w Outlet Park od 22 maja bieżącego roku. Jest to renomowane miejsce, w którym każdy klient może liczyć na najwyższą jakoś oferowanych usług. Co najważniejsze - w niewygórowanej cenie.

dodano: 22.08.2013

„Mistrzowie Parkowania” atakują chodniki

Czas wakacji nie odstrasza kierowców, którzy ciepłe dnie spędzają na utrudnianiu życia pozostałym uczestnikom ruchu. Czujne oko jednego z naszych czytelników przyłapało dwójkę kierowców, którzy z pewnością należą do grona „Mistrzów Parkowania”.

dodano: 21.08.2013

Facebook