Archiwum artykułów

Dzień Pluszowego Misia

Któż z nas nie bawił się w dzieciństwie misiem? Aby przypomnieć sobie tego zabawnego i ciepłego pluszaka, który kojarzy nam się z domowym ciepłem, bezpieczeństwem i, co najważniejsze, z uśmiechem z dzieciństwa, od kilku lat w szkołach organizowany jest Światowy Dzień Pluszowego Misia.

dodano: 25.11.2011

Autobus "B" - kolejne zmiany w kursowaniu

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego informuje o zmianach w kursowaniu linii "B".

dodano: 24.11.2011

Szansa dla zabytkowej willi w Zdrojach

Kilka dni temu odbyło się kolejne spotkanie z przedstawicielami stowarzyszenia Ocalmy Zabytek w sprawie budowy Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju.

dodano: 23.11.2011

Koniec ze ślubami w Dąbiu

Tylko do końca tego roku działać będzie filia Urzędu Stanu Cywilnego w Dąbiu. Powodem takiej decyzji jest niewielkie zainteresowanie zawieraniem ślubów w tamtym miejscu. Najważniejsze sprawy prowadzone przez USC nadal będzie można załatwić na Prawobrzeżu

dodano: 22.11.2011

Autobusy na rowery

Nowością w szczecińskiej komunikacji miejskiej będzie umieszczenie wewnątrz pojazdów specjalnych mocowań dla rowerów.

dodano: 22.11.2011

Grotowski w Delcie

25 listopada, godz. 19.00 - Wieczór Żeglarski - koncerty: Mark Twain, Olek Grotowski i Małgorzata Zwierzchowska.

dodano: 22.11.2011

„B” po skróconej trasie

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego informuje o zmianach na trasie linii "B".

dodano: 22.11.2011

Czworonożni funkcjonariusze będą zdrowsi

Województwo zachodniopomorskie przekaże 6 tys. zł Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie na potrzeby przeprowadzenia badań weterynaryjnych policyjnych zwierząt.

dodano: 21.11.2011

Dzieci pomagają najuboższym

19 listopada 15 wolontariuszy z Zespołu Szkół nr 11 w Płoni wzięło udział w akcji pod nazwą „Dziewczynka z zapałkami”, która polegała na zbierania pieniędzy dla najuboższych i najbardziej potrzebujących.

dodano: 19.11.2011

Pokonać kompleks

Ten rodzaj samoobrony prawie cztery wieki wymyślił mężczyzna. Ocalony został dzięki dzielnej mniszce jednego z chińskich klasztorów, która sposoby i techniki walki Wing Tsun przekazała innej kobiecie i tak Kung Fu Wing Tsun przetrwało do naszych czasów. W Szczecinie Wing Tsun powraca do korzeni. W mieście powstała pierwsza w Szczecinie i regionie sekcja kobieca Kung Fu Wing Tsun.

dodano: 18.11.2011

Facebook