Archiwum artykułów

Włamywacz z Żydowiec zatrzymany!

Informacje kryminalnych z KWP Szczecin i współpraca z policjantami z komisariatu w Dąbiu doprowadziły do ustalenia i zatrzymania mężczyzny podejrzanego o włamanie do domu i samochodu w dzielnicy Żydowce. Sprawca usłyszał już zarzuty.

dodano: 15.12.2011

Policja ostrzega - okazja czyni złodzieja

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Przedświąteczny ruch, pora wzmożonych zakupów, pośpiech i roztargnienie są powodem tego, że większość ludzi zapomina o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Często uśpiona czujność prowadzi do tego, iż mieszkańcy padają ofiarami oszustów i złodziei.

dodano: 14.12.2011

Dowiedz się więcej o Puszczy Bukowej

Spotkanie promocyjno-autorskie książki „Księga Puszczy Bukowej”, na którym będzie można otrzymać egzemplarz tego wydawnictwa, odbędzie się w piątek 16 grudnia br., na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym, przy ul. Słowackiego w Szczecinie.

dodano: 14.12.2011

Ułatwienia pod kładką

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie informuje, iż 14.12. zdemontowana została podpora montażowa kładki dla pieszych w rejonie ul. Merkatora, na nitce wjazdowej do miasta. Ruch pojazdów w tym rejonie odbywa się trzema pasami ruchu.

dodano: 14.12.2011

Uczniowie niedowidzącym

W sobotę 10 grudnia 2011 r. uczniowie ZS nr 1 w Zdrojach zostali zaproszeni na Wigilię do Książnicy Pomorskiej w Szczecinie. Podczas uroczystości zaprezentowali przedstawienie bożonarodzeniowe.

dodano: 13.12.2011

Czołgi pod stocznią

10 grudnia pod bramą Stoczni Szczecińskiej odbyła się inscenizacja historyczna, upamiętniająca przebieg pacyfikacji Stoczni Szczecińskiej im. A. Warskiego.

dodano: 11.12.2011

Uwaga! Złodzieje kradną punkty Payback

Już 10 osób zostało okradzionych z punktów Payback, które klienci zbierają podczas zakupów. Stracili je w sklepie Real przy ulicy Struga. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

dodano: 10.12.2011

Drugi złoty medal dla Konrada Czerniaka

Fantastyczne wieści z Mistrzostw Europy w pływaniu. Konrad Czerniak zdobyło drugi złoty medal! Przy ogłuszającym dopingu blisko dwóch tysięcy kibiców sięgnął po kolejne trofeum. Czerniak po drugi złoty medal popłynął na dystansie 100 metrów stylem motylkowym.

dodano: 09.12.2011

Obchody rocznicy stanu wojennego

Trwają obchody 30. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Po debacie ze świadkami wydarzeń i sesji popularno-naukowej przygotowanej przez szczeciński oddział IPN, odbędzie się rekonstrukcja historyczna oraz oficjalne uroczystości.

dodano: 09.12.2011

Potrącenia pieszych

Piesi stanowią w okresie zimowym szczególnie zagrożoną grupę uczestników ruchu drogowego. Wczoraj w Szczecinie 6 pieszych zostało potrąconych przez pojazdy. Większość z nich kończyła schodzenie z wyznaczonego przejścia dla pieszych.

dodano: 08.12.2011

Facebook