„Mistrzowie Parkowania” atakują chodniki

21.08.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Czas wakacji nie odstrasza kierowców, którzy ciepłe dnie spędzają na utrudnianiu życia pozostałym uczestnikom ruchu. Czujne oko jednego z naszych czytelników przyłapało dwójkę kierowców, którzy z pewnością należą do grona „Mistrzów Parkowania”.

"Mistrz Parkowania", który zaatakował chodnik

Pan Wojciech, to jeden z naszych najaktywniejszych czytelników, jeśli chodzi o walkę z kierowcami, którzy wymyślają coraz to nowe miejsca, w których pozostawiają swoje auta. Tym razem „Mistrzowie Parkowania” upodobali sobie chodniki oraz osiedle Majowe.

Na pierwszym zdjęciu widzimy niemieckie auto, które próbuje się skryć za drzewami. Jednak pan Wojciech szybko je demaskuje: - Miejsce na pojemniki do segregacji odpadów są wyłącznie miejscem parkingowym dla „Mistrza Parkowania”.

Drugi pojazd również łamie przepisy drogowe i staje na chodniku. Wydawałoby się, że zostały one stworzone po to, by piesi mogli dotrzeć z miejsca A do miejsca B. Według „Mistrzów Parkowania” chodniki służą czemu innemu. Dlaczego nie pozostawić na nich swojego auta?

Widzisz źle zaparkowane auto, które utrudnia życie wszystkim uczestnikom ruchu drogowego? Daj nam znać! Chętnie o tym napiszemy.

 

Przemysław Sierakowski

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.118.225). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook