Fałszywa aktywność

02.04.2024, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Tego się można było spodziewać, że PRZED WYBORAMI OBJAWIĄ SIĘ AKTYWMNI Z AKTYWMYCH i ZASYPIĄ NAS „OSIĄFNIĘCIAMI”.

Naszą uwagę zwróciły dwa nazwiska kandysyujących do Rady Miasta, chodzi o panów Biskupskiego i Kurdziałka. Pierwszy z panów ma tendencję do przypisywania sobie wszystkiego cokolwiek uda się zrobić na Prawobrzeżu, jakby tylko sam o to się starał. Ocenę pozostawiamy czytelnikom. Do Pawła Kurdziałka mamy kilka pytań i warto poznać odpowiedzi, jeśli takie są…
   
    Właśnie mija pięć lat kadencji Rady Osiedla Dąbie, którą w  wvniku pewnego układu Pan keruje.     Proszę podać co rada i Pan uczynił w sprawie zmiany oorganizacji ruchu dużych ciężarówek, które dosłownie rozgniatają Dąbie, łamiąc np. zakaz jazdy przez most na Płoni obok Hotelu? Na Fb rady dwa lata temu była informacja, że rada wystąpiła z wnioskiem do GDDKiA o zakaz wjazdu pojazdów powyżej 12T. Mimo starań i pomocy ze strony Dyrekcji Dróg, po piśnie  ani śladu, po prostu nie wpłynęło!
   

   Co Pan uczynił w sprawie przywrócenia autobusu pośpieszenego H? Nic, bo żaden wniosek nie został złożony i nie ma mowy o powrocie inii.

   Proszę wskazać, który odcinek chodnika lub ulicy został wyremontowany w ciągu ostatnich pięciu lat?

    Dlaczego rada – rzekomo z braku pieniędzy, zgodziła się przesunąć rozpoczęcie remontu ulic na Osiedlu Dąbiee, gdy w tym czasie remonty ulic na Stołczynie i Skolwenie aż hulają?

   A co z wiaduktem nad torami w ulicy Pomorskiej, którgo budowa miała już ruszyć pięć lat temu co zapowiadał Pan w swojej ulotce?

    Ile razy nie odbyły suę zenramia Rady, drzwi były zamknięte bez podania przyczyny, a  interesanci całowl;i klamkę?

     Pytań mamy znacznie więcej jak choćby te dotyczące festynów, ale na razie damy spokój..

   Jeśli więc taka jet Pama aktywność, to tylklo gratulować tupetu i wręcz bezczelności.


Niech mieszkańcy Dąbia ocenią Pana „zasługi” da tej dzielnicy… Granie FB może nie wystarczyć bo kłamstwo ma krótkie nogi.

Grupa Prawa

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.99.209). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook