Archiwum artykułów

WALENTYNKA DLA ZWIERZAKA

Jak co roku w pierwszej połowie marca odbyła się kolejna edycja „Walentynki dla Zwierzaka” - corocznej akcji charytatywnej organizowanej przez harcerki i harcerzy z 65 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej "Szarańcza" z Hufca Szczecin Dąbie.

dodano: 25.03.2013

Buspas na ul. Energetyków zostanie, ale w innej formie

Sporo kontrowersji ostatnimi czasy budził fragment pasa dla autobusów, przy ul. Energetyków. Sprawa została rozwiązana. Według Urzędu Miasta najlepszym pomysłem będzie kompromis.

dodano: 25.03.2013

Sonda

Tematem sondy w tym numerze będzie popularne w Polsce święto - Prima Aprilis. Zapytaliśmy mieszkańców Prawobrzeża, o ich najbardziej udany żart zorganizowany z tej okazji. Oto co dane nam było usłyszeć.

dodano: 25.03.2013

Prawobrzeże.info w SALPS-ie – statystki

Połowa drugiej rundy III ligi SALPS-u już za nami. Czas na podsumowanie dotychczasowych spotkań siatkarzy Prawobrzeża.info.

dodano: 24.03.2013

Modernizacja pętli na osiedlu Słonecznym

Pętla autobusowa na osiedlu Słonecznym nabiera nowych, lepszych kształtów. Modernizacji uległ już plac, na którym parkują autobusy pośpieszne.

dodano: 24.03.2013

Godzina dla Ziemi

Setki milionów ludzi na całym świecie wyłącza światła na jedną godzinę tej samej nocy, aby skupić się na tym, co łączy nas wszystkich - na naszej planecie.

dodano: 21.03.2013

Pierwszy dzień wiosny

Za oknami biało, śnieg rozpościera się po całym mieście. Aż trudno uwierzyć, patrząc w kalendarz, że to już 21 marca.

dodano: 21.03.2013

Targowisko w Zdrojach i w Dąbiu otwarte na kupców

Brakuje 300 metrów do pełnego obłożenia rynku w Dąbiu. Poszukiwani są kupcy m.in. z branż mięsnych, rybnych i usługowych.

dodano: 18.03.2013

Świąteczny koszyk tylko z Zagrody

Wielkanoc spędzamy w gronie najbliższych nam osób. W tym szczególnym dniu warto zadbać o dobre jedzenie, które zadowoli gusta każdego smakosza. ,,Zagroda” chce ugościć swoich klientów, oferując im wyjątkową żywność.

dodano: 18.03.2013

Pamiątkowa płyta przy Smutnej

Cmentarz Ewangelicki przy ulicy Smutnej nabiera kształtów. Postawiona została pamiątkowa płyta, która upamiętnia miejsce pochówku zmarłych.

dodano: 18.03.2013

Facebook