Archiwum artykułów

Intruz

Intruz w reżyserii Andrew Niccola to kolejna po Zmierzchu adaptacja bestselerowej powieści Stephenie Meyer. Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdy prawie cała Ziemia została opanowana przez dość specyficznych najeźdźców z kosmosu.

dodano: 08.04.2013

Awantura o spalarnię

Budowa spalarni w Szczecinie ma być jedną z największych inwestycji ostatnich lat. W ostatnim czasie wybuchła publiczna dyskusja na temat. Szczecinowi grozi bankructwo? Prezydent Piotr Krzystek zabrał głos w sprawie.

dodano: 07.04.2013

Ludzkie szczątki w Dąbiu

Niecodzienne znalezisko miało miejsce podczas remontu jednej z hal Zakładów Mięsnych Agryf. Remontujący odkopali ludzkie kości.

dodano: 07.04.2013

Hybrydowy autobus w Szczecinie

Już w tym roku na szczecińskie ulice wyjedzie autobus o napędzie hybrydowym. Jakie z tego będą płynęły korzyści dla ZDiTM oraz mieszkańców naszego miasta?

dodano: 05.04.2013

Zima nie odpuszcza

Za nami Święta Wielkanocne. Przyzwyczajeni do obserwowania w tym czasie symptomów budzenia się do życia wszystkiego co nas otacza, załamujemy ręce widząc to, co dzieję się za oknami.

dodano: 04.04.2013

Swojska inwestycja

Na Swojskiej szykuje się nowa, sporych rozmiarów, inwestycja. W miejsce parkingu strzeżonego stanąć ma bowiem obiekt wielofunkcyjny, łączący pokoje mieszkalne, część handlową oraz usługową.

dodano: 03.04.2013

Maszt Maciejewicza stanie na Prawobrzeżu?

Na początku marca zdemontowany został Masz Maciejewicza z centrum Szczecina. Jest pomysł aby jego nowe miejsce znalazło się na Prawobrzeżu.

dodano: 03.04.2013

„Mistrzowie Parkowania” - kolejne starcie

Kolejne zgłoszenia dotyczące akcji negującej niepoprawne parkowanie, wpływają na naszą skrzynkę mailową. Coraz więcej czytelników skarży się na „Mistrzów Parkowania”. Oto co znaleźliśmy na naszym mailu.

dodano: 02.04.2013

Wielkanocny Śmigus-Aprilis

Rok 2013 to rok szczególny biorąc pod uwagę Święta Wielkanocne. Dzień po nich bowiem czeka nas Lany Poniedziałek oraz Prima Aprillis.

dodano: 30.03.2013

Fotoradar na Basenie Górniczym

Powtarzające się wypadki na terenie Basenu Górniczego zmusiły radnych Szczecina do podjęcia działań. Na feralnym zakręcie ma stanąć fotoradar, barierki oraz przypomnienie o ograniczeniu prędkości.

dodano: 29.03.2013

Facebook