Archiwum artykułów

Z Dąbskiej na światowe korty

8 stycznia na kortach tenisowych przy ulicy Dąbskiej rozpoczął się Międzynarodowy Turniej Tenisowy Juniorów - Magnolia Cup 2012. Turniej rozgrywany jest pod patronatem ITF – Międzynarodowej Federacji Tenisowej i zarazem jest jednym z turniejów, który kwalifikuje do międzynarodowych rozgrywek tenisowych w kategorii junior, takich jak Wimbledon, Australian Open, US Open, Roland Garros.

dodano: 09.01.2012

Orkiestra na Prawobrzeżu

Jak co roku mieszkańcy Prawobrzeża licznie i głośno zagrali w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

dodano: 08.01.2012

Wielka Orkiestra gra na Wiosennej

Już od 12.00 mieszkańcy Prawobrzeża będą mogli wziąć udział w WOŚP. Na tych, którzy wyjdą z domów czeka moc atrakcji, zatem grajmy razem. Wszystkie imprezy odbywają się przy galerii Gryf przy ul. Wiosennej.

dodano: 08.01.2012

Zacięta walka pod siatką

7 stycznia w hali sportowej Gimnazjum nr 29 na Osiedlu Bukowym odbył się III Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Prezesa UKS Bukowe 29. W zawodach udział wzięło 6 drużyn z Polic, Kostrzyna, Bań, Pyrzyc, Dębna i Szczecina. Turniej w niezłym stylu wygrały gimnazjalistki z Bań.

dodano: 07.01.2012

Nadzieje tenisa na korcie

W najbliższa niedzielę 8 stycznia, na kortach Szczecińskiego Centrum Tenisowego przy ul. Dąbskiej, rozpoczyna się Międzynarodowy Turniej Tenisowy Juniorów - "Magnolia Cup".

dodano: 06.01.2012

Kpiny z pasażerów

Od kilku miesięcy pasażerów korzystających z autobusów na pętli Osiedle Słoneczne straszy nieczynna elektroniczna tablica informacyjna odjazdów i przyjazdów autobusów.

dodano: 06.01.2012

Szczecin bliżej Szybkiego Tramwaju

Miasto Szczecin złożyło w Centrum Unijnych Projektów Transportowych wniosek o dofinansowanie budowy Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju.

dodano: 05.01.2012

"Aktywuj ferie"

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego wraz z Centrum Informacji Młodzieżowej zaprasza młodzież na feryjne warsztaty rozwojowe.

dodano: 04.01.2012

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko - czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

dodano: 04.01.2012

Utrudnienia w ruchu pod kładką

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie informuje, iż do końca stycznia 2012 w godz. 8-14 nastąpi wyłączenie lewego pasa ruchu (pas przy torowisku tramwajowym) ul. Gdańskiej na wysokości ul. Merkatora (nitka wyjazdowa z miasta). Wyłączenie związane jest z budową klatki schodowej kładki.

dodano: 04.01.2012

Facebook