Archiwum artykułów

Samba na Jasnych Błoniach

Projekt "Rozgrzewamy Szczecin" wchodzi w najgorętszą fazę. Stanie się to już podczas zabawy sylwestrowej, gdzie na Jasnych Błoniach gośćmi będą między innymi tancerze rodem z Brazylii.

dodano: 28.12.2012

Dekalog bezpiecznego Sylwestra

Po okresie świąt Bożego Narodzenia powoli zbliża się czas na huczną zabawę w sylwestrową noc. Czytelnikom naszego portalu chcielibyśmy przypomnieć podstawowe zasady obchodzenia się z fajerwerkami, dzięki którym wszyscy, w jednym kawałku, wejdziemy w nowy rok.

dodano: 28.12.2012

Łyżwy z Mikołajem

Nastrojowa muzyka i biała tafla lodu dobrze wpływała na atmosferę tegorocznych mikołajek. Mieszkańcy Prawobrzeża wraz z całymi rodzinami wybrali się na lodowisko. Czekało na nich wiele atrakcji.

dodano: 27.12.2012

Bajka w Piwnicy przy Krypcie

Bajkowy Teatrzyk Otwarty Bajto wraz z Piwnicą przy Krypcie w Zamku Książąt Pomorskich zaprasza na bajkowe przedstawienie pt. "Księżniczka na ziarnku grochu" H.Ch. Andersena.

dodano: 27.12.2012

Bóg się rodzi!

Wigilia, Boże Narodzenie i zimowa atmosfera za oknem. Jedne z najpiękniejszych dni w roku zbliżają się do nas wielkimi krokami. Dla większości Polaków jest to jedyny okres w roku, w którym można uciec od szarej codzienności i spędzić czas z rodziną.

dodano: 24.12.2012

Najlepszy piwowar z Prawobrzeża

Andrzej Miler - bez wątpienia ma talent do warzenia piwa. Pokonał ponad stu piwowarów z całej Polski. Jego Rauchbock wygrał Konkurs Piw Domowych w Żywcu.

dodano: 23.12.2012

5. etap konkursu fotograficznego - galeria zdjęć

Publikujemy zdjęcia, które zostały nadesłane na 5. etap konkursu fotograficznego. Zachęcamy do głosowania na najlepszą fotografię na naszym profilu na Facebook'u: www.facebook.com/Prawobrzeze.info. Zwycięskie zdjęcie zostanie nagrodzone podwójnym zaproszeniem do kina Helios oraz zostanie opublikowane w Dwutygodniku Prawobrzeże.info. Wśród osób głosujących również rozlosujemy zaproszenie do kina Helios.

dodano: 22.12.2012

Struga już przejezdna

Po blisko dwuletniej przebudowie głównej ulicy Struga mamy dla wszystkich kierowców fantastyczne wieści. Modernizowany odcinek został już oddany do użytku, podobnie jak wiadukty na wysokości ulicy Łubinowej oraz Jasnej.

dodano: 19.12.2012

Poślizgaj się z nami!

Na osiedlu Majowym, przy ul. Botanicznej 35, znajduje się lodowisko, które jest największym i najnowocześniejszym obiektem w Szczecinie oraz regionie. Ponadto panuje tam rodzinna atmosfera, która zachęca do częstego odwiedzania.

dodano: 19.12.2012

Prawobrzeska sonda

W tym wydaniu naszej sondy zapytaliśmy przypadkowych mieszkańców prawobrzeża, jak będą spędzać Święta Bożego Narodzenia. Oto, co usłyszeliśmy:

dodano: 18.12.2012

Facebook