Archiwum artykułów

Morze Bałtyk Cup

Siódmego czerwca, przy ulicy Żaglowej w Dąbiu, odbyła się pierwsza edycja turnieju Morze Bałtyk Cup. Wzięły w niej udział najbardziej utalentowane siatkarki naszego regionu.

dodano: 26.06.2013

Zdroje z parkiem zamiast parkingu?

Mieszkańcy Zdrojów nie chcą kolejnego parkingu na ich osiedlu. Marzy im się park. Rada osiedla ma pomóc w realizacji tego przedsięwzięcia.

dodano: 25.06.2013

Sonda

Czas na który wszyscy podświadomie czekamy nadchodzi. Oczywiście mowa o wakacjach. Dla większości uczniów to dwumiesięczny raj. A dla mieszkańców Prawobrzeża? Przechadzając się ulicami os. Słonecznego postanowiliśmy zapytać ich o wakacyjne plany. Oto, co usłyszeliśmy:

dodano: 20.06.2013

Centralne miejsce w Dąbiu

Został rozstrzygnięty konkurs historyczny, który obejmował zdarzenia historyczne, fakty z życia Dąbia i okolic na przełomie 750 lat. Prace zostały zaprezentowane na wystawie w Klubie DELTA w Dąbiu.

dodano: 19.06.2013

Dzieje się w Delcie

Filia Miejskiego Ośrodka Kultury ma bogatą ofertę dla mieszkańców Prawobrzeża. Przygotowano wiele atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie. Proponowane warsztaty, konkursy i koncerty z pewnością pozwolą na ciekawe spędzenie czasu.

dodano: 19.06.2013

Kolejne zmiany na Struga

Już od jutra, od godziny 8, firma Eurovia wprowadzi zwężenie jezdni pod wiaduktem w rejonie MTS. Pozostałe zmiany wejdą w życie w czwartek, od godziny 5.

dodano: 18.06.2013

Turniej piłki nożnej w Dąbiu

W najbliższy weekend odbędą się turnieje piłki nożnej Żaki Cup oraz VIP Orlik Cup 2013.

dodano: 18.06.2013

Rajd Promocji Zdrowia

Już w najbliższą sobotę, 22 czerwca, w Puszczy Bukowej, odbędzie się Rajd Promocji Zdrowia. Organizatorem akcji jest Rada Osiedla Bukowe-Klęskowo.

dodano: 18.06.2013

Zmiany w ruchu związane z budową SST

W środę 12 czerwca zostały wprowadzone kolejne zmiany w ruchu wynikające z prac budowlanych związanych z inwestycją Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju.

dodano: 17.06.2013

Tylko Bóg wybacza

Najnowsze dzieło reżysera kultowego Drive, Nicolasa Windinga Refna, to kontrowersyjny obraz, w zamyśle autora mający być uzupełnieniem poprzedniego filmu. Tylko Bóg wybacza to opowieść o dwóch braciach prowadzących w Bangkoku szkołę tajskiego boksu, których głównym źródłem dochodu jest handel narkotykami.

dodano: 17.06.2013

Facebook