Archiwum artykułów

Wygraj wycieczkę od Top Shopping

Konkurs "Wygraj wycieczkę od Top Shopping" cieszy się dużym zainteresowaniem. W związku z tym Organizatorzy zdecydowali się przedłużyć czas jego trwania. Kupony konkursowe będzie można wrzucać do urny do końca tygodnia tj. 13 kwietnia.

dodano: 10.04.2012

Święta Wielkanocne

Drodzy Czytelnicy, już za kilka godzin zasiądziemy przy Wielkanocnym śniadaniu. Ostania krzątanina w domu, potrawy już poświęcone, zatem możemy zacząć świętować!

dodano: 07.04.2012

Bezpieczny Śmigus-Dyngus

Zbliżające się Święta Wielkanocne związane są z obyczajem oblewania wodą tzw. "Śmigusa Dyngusa", który przypada w drugi dzień Świąt.

dodano: 06.04.2012

Szansa na pracę na Prawobrzeżu

Firma Garo Polska jest pierwszym inwestorem, który będzie w Szczecinie prowadził działalność na terenach objętych Specjalną Strefą Ekonomiczną. Według planów firmy produkcja powinna rozpocząć się jesienią bieżącego roku, a pracę znajdzie ok. 50 osób.

dodano: 02.04.2012

Hybrydowe testy

Przynajmniej do połowy kwietnia po Szczecinie kursował będzie hybrydowy autobus marki Volvo

dodano: 02.04.2012

Wygraj wycieczkę od Top Shopping

Egzotyczne kraje, gorące plaże, błękitne morza. Któż z nas o tym nie marzy? Teraz spełnienie tych pragnień jest na wyciągnięcie ręki...

dodano: 29.03.2012

Szkoła z klasą

Załom - dzielnica Szczecina leżąca daleko od gwarnego śródmieścia miasta. Jeżeli ktoś uważa, że w szkole leżącej na uboczu miasta dzieje się niewiele to bardzo się myli. Tutaj szkoła nie jest jedynie miejscem gdzie pobiera się naukę, jest miejscem kulturotwórczym, skupia wokół siebie młodszych i starszych mieszkańców tej dzielnicy.

dodano: 27.03.2012

Godzina dla Ziemi

W ostatnią sobotę marca w Szczecinie zgaśnie Teatr Letni, Trasa Zamkowa, Urząd Miasta i dziesiątki mieszkań. To nie żadna awaria, ale wielka akcja łącząca ludzi z całego świata zaangażowanych w działania proekologiczne.

dodano: 26.03.2012

Sprzątam po swoim psie

Miasto rozpoczyna kampanię społeczno-edukacyjną na temat sprzątania po swoim psie.

dodano: 26.03.2012

Na Struga budują mosty

Wraz z wiosennym słońcem tempo prac budowlanych na ulicy Struga nabrało rozmachu.

dodano: 26.03.2012

Facebook