Archiwum artykułów

Rak nie wyrok !

Przy kolejnym samobadaniu piersi pani Monika zauważyła u siebie zgrubienia i grudki. W pierwszej chwili szok i panika, to chyba rak. Przecież koleżanki mówiły, że w ten sposób objawia się nowotwór piersi. Czy rzeczywiście mają rację? Jak stwierdzić czy to już nowotwór, czy to tylko zmiany związane z cyklem miesięcznym u pani Moniki? Do kogo się udać po poradę?

dodano: 11.10.2012

Polska Światłoczuła w Delcie

10 października, godz. 19:00 - Polska Światłoczuła - Lęk wysokości (projekcja filmu + spotkanie ze scenografem - Elwirą Plutą).

dodano: 08.10.2012

Dysleksja - zaburzenie rozwojowe czy wymówka

Podczas kolejnej kontroli postępów w nauce naszego dziecka w dzienniczku ucznia odkrywamy zaproszenie do szkoły. Pojawiamy się w szkole, a nauczycielka mówi, że dziecko wierci się, biega po klasie, ma problemy z koncentracją, często robi błędy podczas pisania, nie potrafi skupić się na czytaniu. Po spotkaniu zadajemy sobie pytanie, co się dzieje? Przecież nasz synek był zawsze taki grzeczny i zdolny!

dodano: 05.10.2012

Jesienny uśmiech

Rzut kaloszem, toczenie dyni, mini golf oraz rodzinny bieg na nartach to konkurencje, z jakimi musieli zmierzyć się rodzice i przedszkolaki podczas VI Olimpiady Uśmiechu która kilka dni temu odbyła się Przedszkolu Uśmiech przy ul. Jasnej. Sportowym zmaganiom rodzinnym towarzyszyła piękna jesienna pogoda.

dodano: 05.10.2012

Ogłaszamy wyniki konkursu

Mamy już wyniki naszego konkursu, w którym do wygrania były bilety na Targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne!

dodano: 04.10.2012

Podaj żółte kółko

W dniach od 1 października do 15 listopada 2012 r. Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa ISKIERKA organizuje w Szczecinie kampanię społeczną pn. PODAJ ŻÓŁTE KÓŁKO. Kampania ma na celu wzrost akceptacji i wsparcia dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Jest to kolejne, po konferencjach i wystawach, przedsięwzięcie Stowarzyszenia, które przybliża mieszkańcom Szczecina problematykę związaną z funkcjonowaniem osób niepełnosprawnych intelektualnie w społeczeństwie

dodano: 03.10.2012

Będzie umowa na Swingi

Zakończył się przetarg na zakup nowych tramwajów niskopodłogowych.

dodano: 01.10.2012

Naukowcy z Dąbia

Nowoczesne laboratoria, najnowsze techniki nauczania, kadra naukowa na najwyższym poziomie - to efekt podpisanej kilka dni temu umowy pomiędzy Wydziałem Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego i Zespołem Szkół nr 2 w Dąbiu. Umowę podpisali Dziekan Wydziału prof. dr hab. Jan Udała i Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Szczecinie Bogusław Nowak.

dodano: 01.10.2012

Weekend promocji w Top Shopping

Żółkną i spadają pierwsze jesienne liście, a w Top Shopping spadają ceny, nawet do 50%. W dniach 5-7 października Weekend Top Dom.

dodano: 30.09.2012

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u

Dla osób, które polubią nas na Facebook'u (http://www.facebook.com/Prawobrzeze.info) przygotowaliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. W tym tygodniu do wygrania będą bilety na Targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne, które odbędą się w dniach 5-7.10.2012 r. w hali MTS.

dodano: 30.09.2012

Facebook