Archiwum artykułów

Bezpłatne badania dla kobiet

Pracownia MAMMOGRAFICZNA Zakładu Diagnostyki Obrazowej SPS ZOZ „ZDROJE” przy ul. Mącznej 4 serdecznie zaprasza Panie w wieku 50-69 lat do wzięcia udziału w Programie Profilaktyki Raka Piersi finansowanym ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.

dodano: 07.05.2012

Najlepszy pielęgniarz wśród pielęgniarek

Informujemy, iż pielęgniarz z Oddziału Intensywnej Terapii i Anestezjologii –Szpitala w Zdrojach STANISŁAW BILSKI - zwyciężył w konkursie „Pielęgniarka Roku”, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie

dodano: 07.05.2012

Działania prewencyjne pn. "Majówka"

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie i z Oddziału Prewencji przeprowadzili działania kontrolno-prewencyjne, których podstawowym celem była poprawa stanu bezpieczeństwa na terenie miasta.

dodano: 05.05.2012

Dni Bezpieczeństwa na Majowym

W kwietniu 2012r. w Gimnazjum nr 7 na Osiedlu Majowym przeprowadzono Dni Bezpieczeństwa. Wszystkie inicjatywy były związane z uzależnieniami od środków psychotropowych. Wychowawcy klas w ciągu roku przeprowadzili lekcje wychowawcze na temat skutków picia alkoholu, zażywania narkotyków, palenia papierosów.

dodano: 05.05.2012

Na Prawobrzeżu kupią hybrydy

Przetarg na zakup trzech nowych autobusów z napędem spalinowo - elektrycznym ogłosiło Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie”

dodano: 04.05.2012

Przedszkolaki śpiewały z rodzicami

Po raz kolejny Przedszkole „Uśmiech” zaprosiło rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi. Kilka dni temu odbył się VIII Festiwal Piosenki Rodzinnej. Było jury, błyskały flesze aparatów fotograficznych, a na deser wszyscy otrzymali od jednego z wykonawców wspaniały placek z truskawkami.

dodano: 02.05.2012

Flaga w majowe święta

Pierwsze dni maja – święta państwowe. Przy domach pełno jest wywieszonych flag państwowych. Nie zawsze jednak prawidłowo. Jak wieszać flagę? Jak długo powinna wisieć?

dodano: 02.05.2012

440 pięknych kotów, 84 najpiękniejszych

440 kotów z Polski i z zagranicy można było podziwiać podczas XIII i XIV Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych, które w miniony weekend odbyły się w hali MTS. Choć impreza odznaczała się wysokim poziomem możliwe, że w Szczecinie odbyła się po raz ostatni.

dodano: 30.04.2012

W Dąbiu bawili się na ekoFestynie

Setki mieszkańców Prawobrzeża bawiło się w ostatnią sobotę- 28 kwietnia, podczas „ekoFestynu” zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Dąbiu. Znakomitą atmosferę pikniku dopełniła piękna wiosenna pogoda. Przedsięwzięciu patronowała Gazeta Prawobrzeże.info, oraz portal internetowy Prawobrzeże.info.

dodano: 30.04.2012

Wystawa kotów na MTS

Rasowe koty z Polski, Skandynawii, Niemiec, Holandii, Ukrainy i Czech będzie można zobaczyć na wystawie w hali MTS, w dniach 28 i 29 kwietnia.W programie konkursy kocich piękności i sprzedaż wszystkiego, co koty potrzebują.

dodano: 28.04.2012

Facebook