Archiwum artykułów

Uczniowie niedowidzącym

W sobotę 10 grudnia 2011 r. uczniowie ZS nr 1 w Zdrojach zostali zaproszeni na Wigilię do Książnicy Pomorskiej w Szczecinie. Podczas uroczystości zaprezentowali przedstawienie bożonarodzeniowe.

dodano: 13.12.2011

Czołgi pod stocznią

10 grudnia pod bramą Stoczni Szczecińskiej odbyła się inscenizacja historyczna, upamiętniająca przebieg pacyfikacji Stoczni Szczecińskiej im. A. Warskiego.

dodano: 11.12.2011

Uwaga! Złodzieje kradną punkty Payback

Już 10 osób zostało okradzionych z punktów Payback, które klienci zbierają podczas zakupów. Stracili je w sklepie Real przy ulicy Struga. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

dodano: 10.12.2011

Drugi złoty medal dla Konrada Czerniaka

Fantastyczne wieści z Mistrzostw Europy w pływaniu. Konrad Czerniak zdobyło drugi złoty medal! Przy ogłuszającym dopingu blisko dwóch tysięcy kibiców sięgnął po kolejne trofeum. Czerniak po drugi złoty medal popłynął na dystansie 100 metrów stylem motylkowym.

dodano: 09.12.2011

Obchody rocznicy stanu wojennego

Trwają obchody 30. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Po debacie ze świadkami wydarzeń i sesji popularno-naukowej przygotowanej przez szczeciński oddział IPN, odbędzie się rekonstrukcja historyczna oraz oficjalne uroczystości.

dodano: 09.12.2011

Potrącenia pieszych

Piesi stanowią w okresie zimowym szczególnie zagrożoną grupę uczestników ruchu drogowego. Wczoraj w Szczecinie 6 pieszych zostało potrąconych przez pojazdy. Większość z nich kończyła schodzenie z wyznaczonego przejścia dla pieszych.

dodano: 08.12.2011

Nasi ze złotem

2 złote medale Radosława Kawęckiego i Konrada Czerniaka, medal brązowy Pawła Korzeniowskiego - to dorobek polskich pływaków w pierwszym dniu Mistrzostw Europy w Pływaniu na Basenie 25 m. Zawody rozpoczęły się 8 grudnia i potrwają do niedzieli 11 grudnia.

dodano: 08.12.2011

Mistrzostwa online

Zmagania pływaków na Floating Arenie podczas Mistrzostw Europy w Pływaniu można śledzić nie tylko w telewizji, ale także w Internecie. W południe odbyła się pierwsza konferencja prasowa mistrzostw.

dodano: 08.12.2011

Liście do ekoportu

Uprzątnąłeś chodnik i ulicę przed swoim domem i nie wiesz, co zrobić z liśćmi? Zadzwoń po miejskie służby. Zabiorą worki za darmo. Liście, gałęzie, trawę można wywieźć również do tzw. ekoportu. Bez żadnych opłat. Jesienne porządki na szczecińskich ulicach koordynuje Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego.

dodano: 08.12.2011

Otylia Jędrzejczak już w Szczecinie

W środę odbył się oficjalny trening reprezentacji Polski.

dodano: 07.12.2011

Facebook