Archiwum artykułów

Bezpłatne badania słuchu i cholesterolu

20 kwietnia firma Geers oraz Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Grodzki w Szczecinie zaprasza wszystkich mieszakańców Prawobrzeża na bezpłatne badania słuchu, poziomu cukru, ciśnienia tętniczego, cholesterolu oraz trójglicerydy.

dodano: 18.04.2012

Światowy Dzień Inwalidy na Prawobrzeżu

Członkowie Klubu Seniora działającego przy Fundacji Kultury i Sportu „Prawobrzeże” zainaugurowali sezon spotkań i imprez na świeżym powietrzu. A stało się to za sprawą Światowego Dnia Inwalidy. Kilka dni temu seniorzy oraz osoby niepełnosprawne spotkali się podczas imprezy integracyjnej. Jak zwykle zabawa była znakomita, a piwko i kiełbaski na świeżym powietrzu smakowały wyśmienicie. Impreza odbyła się w parku za Osiedlem Bukowym.

dodano: 17.04.2012

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 19 kwietnia 2012 r. na ulicy Rydla 6 (teren Szkoły Podstawowej nr 37), w godz. 10.00–13.00 odbędą się eliminacje miejskie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

dodano: 17.04.2012

Moto Show 2012

Ryk silników samochodowych i motocyklowych, piękne dziewczyny, westchnienia panów - czyli najnowsze marki samochodów, to wszystko można było zobaczyć podczas tegorocznego Moto Show 2012. Impreza odbyła się 14-15 kwietnia na terenach Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Jak mówią wystawcy - impreza jest doskonałym nośnikiem promocji. Nie wyobrażamy sobie, że mogłoby nas tam nie być.

dodano: 17.04.2012

Rozstrzygnięcie konkursu Top Shopping!

Adam Fedorowicz został zwycięzcą wielkanocnego konkursu zorganizowanego przez Centrum Top Shopping. Losowanie odbyło się w sobotę 14 kwietnia o godzinie 12.00.

dodano: 16.04.2012

Wiosna w Brukseli

Bruksela Europejska metropolia kojarząca się z Unią Europejską. To tu zapadają najważniejsze decyzje związane z życiem w zjednoczonej Europie, tutaj znajdują się też najważniejsze instytucje unijne. My chcemy pokazać państwu nieco inną Brukselę z jej piękną starówką i pierwszą wiosenną zielenią. Autorką zdjęć jest nasza współpracowniczka Agata Sidorowicz

dodano: 14.04.2012

Bat na nielegalnych handlarzy

Zmorą wielkich miast są nielegalni handlarze, którzy bez zezwolenia uprawiają nielegalny handel tekstyliami, artykułami spożywczymi i papierosami w miejscach, w których tego handlu uprawiać nie wolno. Od pewnego czasu obowiązuje nowelizacja kodeksu wykroczeń, która nakłady kary na nielegalnych na handlarzy.

dodano: 12.04.2012

Prezydent o przedszkolach

Prezydent miasta rozpoczął cykl spotkań na temat systemu opieki przedszkolnej w Szczecinie.

dodano: 12.04.2012

Kwiecień 2012 w Klubie Deltadodano: 11.04.2012

OGRÓD – Zielony design 14. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu 20-22.04.2012

Targi OGRÓD - ZIELONY DESIGN odbędą się w dniach 20-22 kwietnia 2012 roku w Szczecinie – mieście wyróżniającym się pod względem zieleni i wody. Liczne wyspy, kanały, plaże i zatoki, a także parki, lasy oraz ciekawe rozwiązania architektoniczne stanowią o wyjątkowości tego miasta. Są też jego wielkim potencjałem, z czym wiązany jest projekt Szczecin Floating Garden. W tym kontekście tworzone są Targi Roślin i Architektury Krajobrazu OGRÓD - ZIELONY DESIGN - wydarzenie skierowane do profesjonalistów: architektów, urbanistów, architektów krajobrazu, projektantów zieleni, przedstawicieli samorządów, deweloperów, zarządców oraz wykonawców zieleni, ogrodników, szkółkarzy, dostawców produktów i usług, kupców, hurtowników, firm wykonawczych, a także do wszystkich miłośników przyrody.

dodano: 11.04.2012

Facebook