Archiwum artykułów

Porozmawiać z Garou, pośpiewać z Celine Dion

Porozmawiać z Garou, pośpiewać z Celine Dion – prawda, że to może być fascynujące. Takie szanse daje nauka języka francuskiego. Pierwszą szkołą na Prawobrzeżu, która uczy języka francuskiego jest Gimnazjum im. Sybiraków na Osiedlu Majowym. Warto spróbować.

dodano: 08.02.2012

Po kładkach na wiosnę

Jakoś nie mamy szczęścia do kładek na Basenie Górniczym.

dodano: 08.02.2012

Miasto pomaga policjantom z Dąbia

6 lutego 2012 r. w siedzibie Komisariatu Policji Szczecin Dąbie, nadinspektor Wojciech Olbryś - Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie, Piotr Krzystek - Prezydent Szczecina oraz inspektor Jacek Wolf - Komendant Miejski Policji w Szczecinie, podpisali porozumienie, w ramach którego Urząd Miejski w Szczecinie przekaże kolejne 1,6 miliona złotych na inwestycję związaną z remontem komisariatu. Ponadto podpisano porozumienie na finansowanie dodatkowych służb w środkach komunikacji miejskiej.

dodano: 06.02.2012

Mamo, tato pobaw się ze mną!

Nauczycielki przedszkolne to nieprzebrana skarbnica pomysłów. Co chwilę zaskakują oryginalnymi pomysłami, a to tylko po to, by nasze pociechy chodzące do przedszkola znakomicie się rozwijały i były przygotowane do podjęcia nauki w szkole. W szukaniu atrakcji dla dzieci nie zapominają o rodzicach. Kilka dni temu w przedszkolu niepublicznym „Uśmiech” odbył się bardzo oryginalny konkurs pt. „Mamo, tato pobaw się ze mną”. Rodzice i dzieci musiały wymyślić grę planszową i podczas konkursu zagrać w nią. Zabawa była znakomita.

dodano: 05.02.2012

Kolejna śmierć w płomieniach

Jedna ofiara śmiertelna oraz szesnastoletnia dziewczyna zatruta dymem - to wynik pożaru, do jakiego doszło w nocy z piątku na sobotę 3/4 lutego 2012 roku w posesji przy ul. Rymarskiej (Podjuchy - Żydowce).

dodano: 04.02.2012

Śmierć przez zaczadzenie

Jedna ofiara śmiertelna to skutek pożaru do jakiego doszło dzisiaj około trzeciej nad ranem w jednej z posesji przy ul. Przodowników Pracy w Żydowcach.

dodano: 02.02.2012

Korpus Wielonarodowy w Zdrojach

12 stycznia 2012 r. w Gimnazjum nr 23 w Szczecinie-Zdrojach odbyło się spotkanie prasowe z podpułkownikiem Wojciechem Wiśniewskim, rzecznikiem prasowym Kwatery Głównej Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego. Spotkanie odbyło się w ramach zajęć medialnych w naszej szkole.

dodano: 01.02.2012

Pożar TIR-a

Doszczętnie spalona naczepa samochodu ciężarowego chłodni - to wynik pożaru do jakiego doszło wczoraj tuż po godzinie 13 na parkingu przy ul. Maciejowickiej.

dodano: 01.02.2012

Ocalmy Zabytek – głos czytelników

Prezentujemy list jednej z naszych czytelniczek, jaki dotarł do naszej redakcji w sprawie budowy szybkiego tramwaju z centrum miasta na Prawobrzeże.

dodano: 01.02.2012

Przedszkolaki się nie nudzą

W Przedszkolu nr 62 „Baśniowym” ostatnie dni obfitowały w wiele ciekawych wydarzeń.

dodano: 31.01.2012

Facebook