Archiwum artykułów

Bezkolizyjne skrzyżowanie na Tczewskiej

Kilka dni temu rozstrzygnięty został przetarg na budowę, która wydaję się doskonałą inwestycją w upłynnienie ruchu na Prawobrzeżu. Przedsiębiorstwo Eurovia zbuduje węzeł „Tczewska”.

dodano: 07.07.2013

Iluzja

Ci, którzy idąc do kina na Iluzję Louisa Leterrirera liczą przede wszystkim na świetną rozrywkę na wysokim poziomie, oraz na nieoczekiwane zwroty akcji, z pewnością nie rozczarują się seansem. Film ten jest klasycznym przykładem działania magii kina i to podwójnej. Mamy tutaj bowiem magię w fabule ukazującej brawurowe wyczyny sceniczne grupy iluzjonistów, oraz magię ekranową, uwodząca widza, który do ostatnich minut nie spodziewa się rozwiązania zagmatwanej intrygi. Trzeba przyznać, że oba rodzaje czarów są równie zajmujące.

dodano: 03.07.2013

Szpital w Zdrojach umożliwi bezbolesny poród!

Wraz z początkiem lipca, każda pacjentka szpitala w Zdrojach będzie mogła skorzystać z bezpłatnego znieczulenia. To spore udogodnienie.

dodano: 30.06.2013

Pożegnania nadszedł czas

20 czerwca w ZS 7 w Kluczu pożegnaliśmy tańcem i piosenką naszego pana Dyrektora, Bogdana Łazarza. Odszedł na zasłużoną emeryturę. Chociaż my uważamy, że przedwcześnie.

dodano: 30.06.2013

Jerzy Koszuta: O Prawobrzeżu mogę mówić w samych superlatywach

Jerzy Koszuta to pierwszoligowy koszykarz, który ostatni sezon spędził w barwach AZS-u Radex Szczecin. Wcześniej reprezentował Spójnię Stargard Szczeciński oraz Sokół Łańcut. Od dwóch lat jest mieszkańcem Prawobrzeża.

dodano: 30.06.2013

CKS rządzi na pływalniach w Polsce

Szczecińscy uczniowie Centrum Kształcenia Sportowego nie mieli sobie równych na zawodach w pływaniu. Udowodnili to podczas Mistrzostw Polskich w pływaniu oraz Letnich Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym.

dodano: 28.06.2013

Przywiązany do drzewa pies przeżył

Ponad miesiąc temu informowaliśmy o "bezwzględnym właścicielu", który pozostawił psa przywiązanego do drzewa. Dziś czworonóg ma się dobrze i szuka nowego domu.

dodano: 27.06.2013

Morze Bałtyk Cup

Siódmego czerwca, przy ulicy Żaglowej w Dąbiu, odbyła się pierwsza edycja turnieju Morze Bałtyk Cup. Wzięły w niej udział najbardziej utalentowane siatkarki naszego regionu.

dodano: 26.06.2013

Zdroje z parkiem zamiast parkingu?

Mieszkańcy Zdrojów nie chcą kolejnego parkingu na ich osiedlu. Marzy im się park. Rada osiedla ma pomóc w realizacji tego przedsięwzięcia.

dodano: 25.06.2013

Sonda

Czas na który wszyscy podświadomie czekamy nadchodzi. Oczywiście mowa o wakacjach. Dla większości uczniów to dwumiesięczny raj. A dla mieszkańców Prawobrzeża? Przechadzając się ulicami os. Słonecznego postanowiliśmy zapytać ich o wakacyjne plany. Oto, co usłyszeliśmy:

dodano: 20.06.2013

Facebook