Archiwum artykułów

O krok od wypadku!

Tylko brakiem wyobraźni należy nazwać zachowanie się przechodniów w okolicach przystanku autobusowego Jasna Osiedle.

dodano: 12.11.2011

Wiązanki kwiatów pod pomnikiem na Słonecznym

10 listopada pod Pomnikiem Niepodległości na Osiedlu Słonecznym odbyły się uroczystości z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości.

dodano: 10.11.2011

Utrudnienia na Przelotowej

W związku z robotami drogowymi na skrzyżowaniu ulic Handlowej i Przelotowej przy pętli autobusowej na Osiedlu Słonecznym, polegającymi na poszerzeniu łuku jezdni oraz na ułożeniu części chodnika w okolicach skrzyżowania, tworzą się długie korki.

dodano: 10.11.2011

Akcja „Obcy"

Ponad stu pierwszoklasistów z Zespołu Szkół nr 11 w Płoni wzięło udział w akcji prewencyjnej „Obcy”, organizowanej przez Straż Miejską.

dodano: 09.11.2011

Uwaga kierowcy!

Kilka dni temu oddano do użytku łącznik pomiędzy ulicą Dąbską i Maciejowicką biegnący przy ciepłowni. Nowo oddana ulica ma częściowo rozładować ruch samochodów z ulicy Dąbskiej w związku z przebudową ulicy Struga.

dodano: 09.11.2011

Na pomoc bezdomnym

Na Prawobrzeżu bezdomnych jest kilkunastu i liczba ich ciągle wzrasta. Koczują na poddaszach, w piwnicach, altanach na ogródkach działkowych, w opuszczonych budynkach, schronach oraz w kanałach ciepłowniczych. Ich „rzeczy” często porozrzucane są w trawie oraz rozwieszone na drzewach. Plagą stało się koczowanie na klatkach schodowych. „Mieszkają” w Dąbiu, Załomiu, na Gdańskiej oraz na Osiedlu Bukowym.

dodano: 08.11.2011

Święto 11 listopada na Prawobrzeżu

W najbliższy czwartek 10 listopada o godzinie 16.00 przy Pomniku Niepodległości na Osiedlu Słonecznym odbędą się uroczyste obchody Święta Niepodległości.

dodano: 07.11.2011

Policja zatrzymuje kierowców na przejeździe kolejowym w Zdunowie

Od rana w Zdunowie trwa akcja policyjna "Bezpieczny Przejazd". W zawiązku z prowadzonymi działaniami trwają tam chwilowe utrudnienia w ruchu pojazdów.

dodano: 07.11.2011

Zmiany w kursowaniu autobusu „B”

W związku ze wznowieniem ruchu kołowego wzdłuż ul. Krasińskiego zmianie ulega trasa linii autobusowej B.

dodano: 07.11.2011

Niechlujstwo na Bukowym

Od pewnego czasu przy pętli autobusowej na Osiedlu Bukowym starszy odrapana i oblepiona resztkami plakatów budka, w której kiedyś mieściła się kolektura Lotto.

dodano: 06.11.2011

Facebook