Archiwum artykułów

Rekreacyjnie Nad Rudzianką

Słońce, jeziorko, chwila relaksu, oderwanie się od szarej codzienności. Tak nostalgicznie i melancholijnie czas będzie można spędzić Nad Rudzianką, gdzie wokół akwenu wodnego powstaje teren rekreacyjny.

dodano: 02.03.2013

Turniej piłkarski im. Floriana Krygiera

24 lutego rozegrano turniej piłkarski nazwany imieniem legendy szczecińskiej piłki nożnej - Floriana Krygiera. Na drugim stopniu podium zameldowali się podopieczni Artura Łagodzkiego - Pogoń Prawobrzeże.

dodano: 02.03.2013

Powraca temat stadionu w Dąbiu

Od dłuższego czasu temat budowy nowego obiektu sportowego, głównie dla piłkarskiego klubu Pogoń Szczecin, ucichł. Powraca on jednak jak bumerang po wizycie posła Andrzeja Piątaka w Radiu Szczecin.

dodano: 02.03.2013

Poradnik pozytywnego myślenia

Tytułowe pozytywne myślenie jest jedynym co właściwie trzyma głównego bohatera filmu, Pata Solitano, przy względnie zdrowych zmysłach. Widz poznaje go w momencie, gdy matka odbiera go z zamkniętego zakładu dla ludzi z problemami psychicznymi, w którym spędził kilka miesięcy.

dodano: 28.02.2013

Bieg im. Jerzego Kortza - podsumowanie

W niedzielę, 17 lutego, odbył się kolejny bieg imienia Jerzego Kortza. Na starcie pojawiło się blisko stu chętnych, którzy mierzyli siły na różnych dystansach.

dodano: 27.02.2013

P[L]awo jazdy

Od nowego roku zasady zdawania na prawo jazdy zostały zmienione. Wielu chętnych, mieszkających w Szczecinie, zdążyło połamać sobie na nim zęby.

dodano: 27.02.2013

Paweł Kulczycki: Moim marzeniem było zostać sportowcem.

Paweł Kulczycki, kierownik pierwszoligowej drużyny koszykówki AZS Radex Szczecin. W rozmowie z dwutygodnikiem Prawobrzeże.info opowiada o swojej pracy, sportowych marzeniach i zmianach po prawej stronie odry.

dodano: 23.02.2013

Sonda

Postanowiliśmy poruszyć temat bezpieczeństwa po prawej stronie Odry. Ostatnimi czasy dużo mówiło się o włamaniach i kradzieżach. Czy prawobrzeżanie czują się bezpiecznie? Postanowiliśmy ich o to zapytać.

dodano: 22.02.2013

Międzygimnazjalny Konkurs Valentine Love Song.

18 lutego w Gimnazjum nr 7 im. Sybiraków już po raz piąty odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Valentine Love Song. W tym roku w konkursie wzięło udział osiem solistek z pięciu szczecińskich gimnazjów. Mieliśmy zaszczyt gościć uczennice z Gimnazjum nr 6, 9, 15 oraz 29. Wśród uczestniczek była też uczennica naszej szkoły.

dodano: 22.02.2013

Słoneczne z nową pętlą autobusową

Osiedle Słoneczne już niedługo może doczekać się nowej pętli autobusowej. Aktualnie trwają pracę nad odnowieniem starego już postoju dla szczecińskich środków lokomocji.

dodano: 21.02.2013

Facebook