Czerwona Torebka coraz bliżej

02.03.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Zdjęcie przykładowego pasażu

Przy ulicy Kolorowych Domów powstaje kolejny pasaż handlowy - Czerwona Torebka. Oficjalne otwarcie zaplanowano na drugi kwartał 2013 roku.

Zdjęcie przykładowego pasażu

Zdjęcie przykładowego pasażu

To już 22. obiekt sieci pasaży Czerwona Torebka w Polsce. Sieć sklepów pod marką Czerwona Torebka przy ul. Kolorowych Domów to jednokondygnacyjny obiekt handlowy, złożony z 8 modułów o powierzchni około 60 mkw każdy. Powierzchnia użytkowa całego obiektu wynosi około 480 mkw. Każdy z lokali usytuowanych w pasażu posiada odrębne wejście bezpośrednio z przestronnego i dobrze oświetlonego parkingu. Do dyspozycji klientów przygotowano 30 miejsc parkingowych.

W pasażu będzie mieścić się łącznie sześć punktów handlowo-usługowych, wśród których znajdzie się piekarnia, sklep mięsny, sklep typu convenience, drogeria, a także punkt gastronomiczny. Proces komercjalizacji dobiega końca, trwają rozmowy w sprawie najmu ostatniego wolnego lokalu. Najemcy rozpoczną działalność w drugim kwartale bieżącego roku.

Czerwone Torebki są dogodnymi centrami ze specjalistycznym asortymentem. Najemcy są dobierani pod względem specyfiki poszczególnych lokalizacji i ich otoczenia konkurencyjnego.

Mieszkańcy Prawobrzeża są zadowoleni z nowego pasażu handlowego. - To wspaniałe, że Prawobrzeże się rozwija. Taka inwestycja jest potrzebna, z pewnością zrobię tam zakupy - wypowiada się Agata Roens.

Z okazji otwarcia dla pierwszych klientów przewidziano wiele atrakcji. Jedną z niespodzianek będzie piknik rodzinny. Każdy jest mile widziany.

 

Tekst: Barbara Hortyńska

Źródło zdjęcia: http://www.czerwonatorebka.pl/

Galeria zdjęć

Zdjęcie przykładowego pasażu Zdjęcie przykładowego pasażu

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.239.11.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook