Archiwum artykułów

Szpital w Zdrojach umożliwi bezbolesny poród!

Wraz z początkiem lipca, każda pacjentka szpitala w Zdrojach będzie mogła skorzystać z bezpłatnego znieczulenia. To spore udogodnienie.

dodano: 30.06.2013

Pożegnania nadszedł czas

20 czerwca w ZS 7 w Kluczu pożegnaliśmy tańcem i piosenką naszego pana Dyrektora, Bogdana Łazarza. Odszedł na zasłużoną emeryturę. Chociaż my uważamy, że przedwcześnie.

dodano: 30.06.2013

Jerzy Koszuta: O Prawobrzeżu mogę mówić w samych superlatywach

Jerzy Koszuta to pierwszoligowy koszykarz, który ostatni sezon spędził w barwach AZS-u Radex Szczecin. Wcześniej reprezentował Spójnię Stargard Szczeciński oraz Sokół Łańcut. Od dwóch lat jest mieszkańcem Prawobrzeża.

dodano: 30.06.2013

CKS rządzi na pływalniach w Polsce

Szczecińscy uczniowie Centrum Kształcenia Sportowego nie mieli sobie równych na zawodach w pływaniu. Udowodnili to podczas Mistrzostw Polskich w pływaniu oraz Letnich Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym.

dodano: 28.06.2013

Przywiązany do drzewa pies przeżył

Ponad miesiąc temu informowaliśmy o "bezwzględnym właścicielu", który pozostawił psa przywiązanego do drzewa. Dziś czworonóg ma się dobrze i szuka nowego domu.

dodano: 27.06.2013

Morze Bałtyk Cup

Siódmego czerwca, przy ulicy Żaglowej w Dąbiu, odbyła się pierwsza edycja turnieju Morze Bałtyk Cup. Wzięły w niej udział najbardziej utalentowane siatkarki naszego regionu.

dodano: 26.06.2013

Zdroje z parkiem zamiast parkingu?

Mieszkańcy Zdrojów nie chcą kolejnego parkingu na ich osiedlu. Marzy im się park. Rada osiedla ma pomóc w realizacji tego przedsięwzięcia.

dodano: 25.06.2013

Sonda

Czas na który wszyscy podświadomie czekamy nadchodzi. Oczywiście mowa o wakacjach. Dla większości uczniów to dwumiesięczny raj. A dla mieszkańców Prawobrzeża? Przechadzając się ulicami os. Słonecznego postanowiliśmy zapytać ich o wakacyjne plany. Oto, co usłyszeliśmy:

dodano: 20.06.2013

Centralne miejsce w Dąbiu

Został rozstrzygnięty konkurs historyczny, który obejmował zdarzenia historyczne, fakty z życia Dąbia i okolic na przełomie 750 lat. Prace zostały zaprezentowane na wystawie w Klubie DELTA w Dąbiu.

dodano: 19.06.2013

Dzieje się w Delcie

Filia Miejskiego Ośrodka Kultury ma bogatą ofertę dla mieszkańców Prawobrzeża. Przygotowano wiele atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie. Proponowane warsztaty, konkursy i koncerty z pewnością pozwolą na ciekawe spędzenie czasu.

dodano: 19.06.2013

Facebook