Sonda

23.07.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W tym wydaniu naszego dwutygodnika postanowiliśmy zapytać naszych czytelników o wielką imprezę, która zbliża się wielkimi krokami do naszego miasta. Mowa o The Tall Ship Races w dniach od 3 do 6 sierpnia. Co sądzą o tym mieszkańcy Prawobrzeża?

Janek, os. Słoneczne: - Bardzo fajnie, że miasto po raz kolejny organizuje imprezę TSR. Poprzednia edycja sprawdziła się naprawdę dobrze. Do Szczecina przyjechali ludzie z całej Polski. To dobra promocja i okazja do solidnego zarobku.

Justyna, os. Słoneczne: - Z jednej strony jest to super sprawa. Z drugiej jednak obciążenie dla naszego miasta. Olbrzymie korki i zapełnienie ulic. Tłum będzie szalał. Nie do końca odnajduję się w takich sytuacjach. Jednak życzę wszystkim wspaniałej zabawy.

Mariusz, os. Słoneczne: - Na pewno zabiorę swoje dzieci na zlot żaglowców, by pokazać im na jakich statkach pracował tata. Szkoda, że tak głośnych imprez jest tak mało w Szczecinie. Miejmy nadzieję, że to wszystko ulegnie poprawie. Cieszę się bardzo.

Agnieszka, os. Słoneczne: - Największe wrażenie zrobił na mnie gość specjalny imprezy, czyli Nelly Furtado. Jestem jej fanką i nie wyobrażam sobie, by mogło mnie zabraknąć na jej koncercie. Wezmę wolne i na pewno będę jedną z uczestniczek TSR.

 

Odpowiedzi zbierał Przemysław Sierakowski

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.192.48.196). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.