Archiwum artykułów

(Nie)szybki tramwaj

Unia Europejska, spotkanie na szczycie, budżet. Te słowa jak mantra przewijają się przez wszystkie kanały informacyjne w Polsce. Jednak na wydarzenia mające miejsce w Brukseli, również Prawobrzeże musi patrzeć z szeroko otwartymi oczyma.

dodano: 28.11.2012

Boisko niezgody

Kiedy blisko dwa lata temu oddawano do użytku zespół boisk Orlik na Osiedlu Majowym nikt nie przypuszczał, że ten piękny obiekt sportowy stanie się przedmiotem sporów pomiędzy Gimnazjum nr 7, a mieszkańcami domków jednorodzinnych usytuowanych tuż przy boisku. Problem dotyczy piłek wpadających na posesje właścicieli domków podczas gry w siatkówkę.

dodano: 27.11.2012

Zdunowo na rolkach

Już niedługo mieszkańcy Prawobrzeża będą mogli korzystać z nowo otwartego placu do jazdy na rolkach, a podczas mrozów do ślizgania się na nim. Przy ulicy Drwali w Zdunowie w życie wchodzi nowy projekt, który będzie kosztował Zakład Usług Komunalnych 88,6 tysiąca złotych.

dodano: 27.11.2012

Turniej o Puchar Redaktora Naczelnego

Czwartego grudnia w Gimnazjum nr 7 przy ul. Zofii Nałkowskiej 33 rozegrana zostanie siódma edycja siatkarskiego turnieju dla młodzieży. Organizatorami imprezy są Dwutygodnik Prawobrzeże.info oraz Gimnazjum nr 7.

dodano: 26.11.2012

Goście z WORD-u

Przedszkole Publiczne nr 9 odwiedzili goście z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

dodano: 26.11.2012

Opiekunka na zadzwonienie

„Każdy inaczej reaguje na śmierć. Zabrzmi to okrutnie, ale czasem pierwszą reakcją jest śmiech. Nie jest to śmiech złośliwy. To bardziej taki odruch, którego nie można powstrzymać. Najpierw trzeba się wyśmiać, by później móc płakać.” Tak wygląda codzienność opiekunki osób starszych.

dodano: 26.11.2012

Ruszaj się, bo zardzewiejesz

Jesteś aktywny fizycznie? Lubisz ruch na świeżym powietrzu? Dołącz do nas. Uczniowski Klub Kolarski CKS „Trygław” organizuje biegi na os. Bukowym. Udział może wziąć każdy. Biegi odbywają się raz w miesiącu na oznakowanej trasie.

dodano: 26.11.2012

Europa zawitała do Szczecina w Centrum Urody Venisse.

Wykwalifikowany personel, miła obsługa, pięknie urządzone i przestronne wnętrze. Przede wszystkim powiew europejskich standardów. Tego wszystkiego można doświadczyć w Centrum Urody Venisse przy ulicy Jasnej 1/12.

dodano: 24.11.2012

Święty Mikołaj w Top Shopping

Święty Mikołaj jest już w drodze. Czujemy to, bo ogarnia nas świąteczny nastrój i zaczynamy rozglądać się za prezentami. Mikołajkowy weekend to doskonały czas na zakupy świątecznych upominków i dekoracji, dlatego Centrum Meblowe Top Shopping na weekend 8 i 9 grudnia przygotowuje wiele atrakcji i niespodzianek. Są one skierowane szczególnie do dzieci i ich rodziców.

dodano: 24.11.2012

3. etap konkursu fotograficznego - galeria zdjęć

Publikujemy zdjęcia, które zostały nadesłane na 3. etap konkursu fotograficznego. Zachęcamy do głosowania na najlepszą fotografię na naszym profilu na Facebook'u: www.facebook.com/Prawobrzeze.info. Zwycięskie zdjęcie zostanie nagrodzone podwójnym zaproszeniem do kina Helios oraz zostanie opublikowane w Dwutygodniku Prawobrzeże.info. Wśród osób głosujących również rozlosujemy zaproszenie do kina Helios.

dodano: 23.11.2012

Facebook